Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz 7om #3034 üzenetére

    http://www.tutorial.hu/forum-etikett/

    - A fórum nem IRC, nem MSN, nem ICQ és nem egyéb ilyesmi. A fórum egy olyan webes felület, ahol bár a tagok beszélgetnek egymással de a gondolataikat nem soronként írják be és nyomják az ENTER-t mint hülyegyerek a tamtam dobot. A rendes fórumozók összeszedik gondolataikat és egy kerek, egész, megfogalmazott hozzászólásként írják azt be.

    Magyarán ha neked még nem esett le hogy miről is van szó: ne írj be 2 percenként 1-1 újabb hozzászólást csak azért, hogy kiegészítsd az előzőleg már meggondolatlanul (és sietősen) elküldött hozzászólásodat...

    De valójában ez nem is Fórum-etikett kérdése, hanem általános Netikett, már a kezdetek (levlisták stb.) óta.

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

  • Kernel

    nagyúr

    válasz szuszinho #3064 üzenetére

    Még az is kérdés számomra, hogy miért kell először a szerviz menüben állítgatni jóra az értékeket, ha utána a TV a saját profiljaival ezt felülírja...

    Nem írja felül, illetve én nem így fogalmaznék.

    Mire, milyen hatással van a szerviz menüben történő kalibrálás?

    A kijelző gyártási szórásainak korrigálására szolgál. A felhasználói menü különböző profiljai ezt már csak tovább módosítják, eltolják stb.

    Tehát a szervizmenü ad egy alapot, a felhasználói menü pedig ahhoz képest operál.

    Legalábbis, legegyszerűbben talán így tudnám kifejezni, bár típustól függően egyes profilokat, színhőmérsékleteket is lehet / kell a szervizmenüben állítani, tehát ennek vannak különböző változatai, megoldásai.

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák