Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrChris

    nagyúr

    válasz *Ropi* #2600 üzenetére

    Köszönöm a türelmet! Ez amatőr hiba volt! :D
    Ennek ellenére továbbra sem jelenik meg, pedig rendszergazdaként vagyok bejelentkezve. Viszont van egy tévedésem, bocsánat érte! ICC helyett ICM fájlt kaptam és azt adtam hozzá, ez nemtom mennyire számít.

    Körvonalazódik, hogy valami profil betöltési probléma lehet. Ha profil nélkül megnyitok képet az így néz ki a z Irfan-Lr-Chrome programokban. Ha a LUT Managerrel betöltöm az icm fájlt az így változik. Aszem ez lenne az ideális. Ha a Windows színkezeléssel állítom be az talán ugyan ilyen lesz. Viszont ha alapértelmezettként is rögzítem a Windows színkezelésben és újraindítom a rendszert akkor ilyen fos lesz. Ez akkor hogy van?
    Amíg nem távolítom el és indítom újra addig ilyen marad, addig hiába is változtatok LUT Managerrel, vagy a Windows színkezelésével, ki kell vennem az alapértelmezettből és újra indítanom. De ha nem teszem be alapértelmezettbe akkor meg nem tölti be.
    Nemtudom mennyire látszik a belinkelt képeken az eltérés.

    TheChos3nOne: Hát ilyet kaptam, befizettem a tanulópénzt, legközelebb megkérdezlek titeket mit is kérjek. Az LG TV az csakugyan gyászos, azzal most akkor nem is bonyolítom tovább a dolgot.

Új hozzászólás Aktív témák