Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polacheck

    HÁZIGAZDA

    válasz fasyrt #2 üzenetére

    Sajnos igen, de nem kell aggódnod, legutóbb a BenQ-s termékmanager igen bíztató dolgokat mondtak.

    less qq more pewpew!

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz fasyrt #2 üzenetére

    Fel tudok ajánlani egy C55-öt és egy C65-öt megvételre, látom ez még hiányzik a sorozatból. Ha érdekel, keress meg, megegyezzünk. :D

    A C45 egyébként hihetetlen gagyi volt, kedvesem 2 hónapig bírta használni, pedig ő is végigment ugyanezen a soron, mint te, csak a C62 helyett az említett két telefont használta. Aztán kapott egy Nokia 6230-at. :D

    A cikkről:

    1.) Épp reklamálni akartam, hogy kimaradt a Nokia 6210, aztán láttam, hogy a 6310i belekerült - ha csak apró betűket érdemelt is. Azért érdemes lett volna megemlíteni az elődöt, a maga idejében korszakalkotó volt. Inkább, mint a 6310i, ami megjelenésekor már nem volt akkora durranás az előd fényében.

    2.) Volt alkalmam céges telefonként találkozni Ericsson T68-cal. Annyi falhoz csapott készüléket én még életemben nem láttam. :( Bugos szoftver, megbízhatatlan működés, hangátviteli problémák, rapszodikus kikapcsolások, gyenge akku. Mindenki rühellte. Ez egy legenda? :O Képzelem a többit... A kollégák nagy része hanyagolta, és inkább a saját telefonjába pakolta át a céges SIM-kártyát. A felsővezetés persze 6210-ekkel járt. Grrr.

    3.) Megemlítettem volna az Alcatelnél a OneTouch Easy-t, ami ha jól emlékszem az első valódi tömegtelefon volt a Domino kártya debütálásával egyidőben.

    Különben jó a cikk, gratula.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák