Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabex

    őstag

    válasz Thulcandra #652 üzenetére

    Sziasztok!
    Koszonom mindenkinek a segitseget, sajna el voltam foglalva nagyon, es ki is ment a fejembol a tema, holott a szektorok hetente egyszer - ketszer gyarapodtak. Oda is eljutottam, hogy bootolaskor lefagyott, es csak a 10 mp nyomvatartas segitett... Amugy azota raktam ra egy 3ik particiot, ami win 7, es hasznaltam is szinte minden bootolaskor...
    A mai napon szomoru esemenynek lehettem tanuja... Bekapcsolaskor elindult, de disk boot failure, meg ilyenek a biosbol, es kinoztam addig amig elindult valahogy, be is toltotte a win7-et, minden ok volt egy darabig... Egy adott pillanatban nekifogott kerregni, mintha az olvasofej nem talalna a helyet, es halatszodott nemi utodes is, tehat nem a sima adatkeresesi kerregesre kell gondolni... Persze befagyott minden, es a 10 mp. gomb segitett, majd gondoltam ujrainditom... sikerult is, el is indult, felajanlotta mind2 particiorol valo bootolast, csendesen normalisan indult, kezdte tolteni a windowst es egy ido utan ujra kerreget sajnos. Ekkor kikapcsoltam ujra, es azota nem inditottam el. Szerintetek a Samsung vallal adat vissza allitast ugy, hogy csak a korongokat rakja at? Probaljam meg en lementeni a fontosabb adatokat, es inkabb kapjak egy ujat helyette? Egyaltalan volna ra eselyem visszaszerezni adatot (azt gondolom, hogy minden ok. rajta, mert kerregve is bootolt) huzamosabb kerreges utan? Nem winbol gondoltam adatmentest, hanem van egy sata-ide interfacem es USB-n keresztul tudnam megoldani... Elore is koszonom a segitsegeteket.

    [ Szerkesztve ]

    "The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Új hozzászólás Aktív témák