Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz 7 #2 üzenetére

    "Jelenleg a filmiparunk felfutóban van; az elmúlt időszakban egyre több komoly költségvetésű filmet forgatnak részben vagy egészében nálunk."

    Attól, hogy az én házamban forgatják a felnőtt filmet, még nem leszek bsz0gép ;]
    De viccet félretéve már régóta vannak cégek akik nagyon nagy produkciókban jelennel meg, lásd filmefex, ahhoz képest hogy ha bemész egy garázscégnek tűnik, de szállított game of thrones-ba is sok cuccot. De innen mondjuk nekem nagyon messze van, hogy számomra is érdekes filmet hozzanak a hazai rendezők. Mondjuk külföldről se ömlik a jobbnál jobb kontent, lehet nálam van a baj :D

    Ugye mivel viszonylag fiatal vagyok (32), ezért a 15+ éves filmek valahogy kikerültek, nem igazán fog meg a romantikájuk. Az elmúlt 10 évben, meg talán egy kezemen tudom megszámolni ami tetszett is. Legutóbb a van valami furcsa és megmagyarázhatatlan volt rohadt nagy csalódás nálam, mindenki azt mondta, hogy úúú kell nézni, korszakalkotó, hááát nekem nem adta... A Saul fiát pl olyan messzire kerültem el, amennyire csak lehet, nagyon zavart a hype körülötte a témaválasztás miatt. Az Isteni műszak meg egy so-so kategória volt, az eleje bejött, de az egészet egyben nézve nem volt konzisztens, és elég hamar átment nálam az öncélú csavargatásba, emiatt meg erőltetetté vált.

    De mondom, lehet nálam van a gond, a nemzetközi porondon is nehezen találok olyan filmet, amire azt mondanám hogy lekötött, szórakoztató volt, vagy maradandó volt számomra...

Új hozzászólás Aktív témák