Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz Cobra652 #6 üzenetére

    Na a vardar konkrétan alkalmatlan mindenre,ha halk gépet szeretnél....Bár azt nem tudom,hogy javult e valamit az elsőkhöz képest.Kb majdnem annyira semmit ér,mint a corsair ventik....
    De ettől ez még nem lesz szép(szubjektív),és olcsó sem....Pedig a gépemben van cirka 40-50ezer közötti értékü venti.(összesen természetesen:D ) De ennyiért-ha a külsőségeken túllépek-sem fogom lecserélni őket.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

  • tomcat78

    őstag

    válasz Cobra652 #54 üzenetére

    Legjobb tudomásom szerint a vardar 30-40 decibel környékén rohangál max fordulaton,változattól függően....A teljesítményével nekem sem volt bajom,brutál nyomása van.De a hangja....számomra alkalmatlanná teszi használatra.Nem azért vizezek gépet,hogy hangosabb legyen,mint egy jól megépített léghűtés.Perpill az asztali gépemnek még annyi hangja sincs,mint az asszony laptopjának.És ezt tudja full load alatt hozni cirka 50-60 fok környéki procival(i7 6700k-4,5gHz).Alap órajelen tf2 alatt max 42-43 fok,35-36 fokos vízzel,úgy,hogy egy kazán r9-290 dolgozik mellette...Mindezt nagyon halkan.A vardar sem produkált jobb értékeket,cserébe legalább hangos volt.Az egyik 360as radin próbáltam ki őket,de nem kaptak fél napnál többet.Perpill aerocool ds-ek dolgoznak mindenhol a házamban,a radikat átszellőztetik minimumon,hang nélkül.Azt hozzá teszem,hogy biztosan sok függ a környezettől,radi mennyiségtől,vastagságától.Kevesebb/kisebb radiátorral elképzelhető,hogy kellene a vardarok teljesítménye,de mivel halk gépet szerettem volna,így nálam kiestek.... :R
    Így lehet,hogy neked nincs több kérdésed,de számomra akkor is alkalmatlan marad a hangja miatt bármire...Természetesen ez egy szubjektív vélemény.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

  • tomcat78

    őstag

    válasz Cobra652 #83 üzenetére

    Nem járatom maxon,mert minek.Leszabályozva kaptam agyfaszt a hangjától.Egyéni preferencia....Mint írtam,semmi bajom a teljesítményükkel,de nekem nem kell!Sőt!A ventijeim gyengébbek minden tekintetben a vardaroknál.Viszont cserébe kussban vannak,ugyanabban a tartományba,ahol azok számomra sokkot okoznak.
    Elhiszem,hogy számodra azok jobbak,de had ne legyen nekem mérvadó a saját rendszeremben!
    A hang nélküliség,mint fogalom erősen viszonylagos,azt hiszem.Függ a környezettől,egyéni inger küszöbtől.Így felesleges azon vitatkozni,kinek,mi,mennyire halk vagy hangos.A lényeg,hogy neked megfeleljen,ami mellett leteszed a voksod.Használd egészséggel!Béke!

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák