Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chipesz

    őstag

    válasz buherton #31 üzenetére

    Osztom a véleményed. Ennél hulladékabb szoftvert nemigen láttam még. Már az a koncepciója nem tetszik, hogy akárhányszor kiválasztok egy kontaktot, egy vadonatúj beszélgetési folyamot nyit, mintha valami e-mail thread lenne. Ahelyett, hogy egyben lenne az összes beszélgetés, akárcsak Skype-on, vagy Messengeren, vagy akármelyik más chat programban. Ezzel teljesen átláthatatlan, visszakeresni egy üzenetet kínszenvedés.
    Az üzenetek gyakran nem jönnek meg, csak e-mailben, kihagyott beszélgetésként, a mobilos kliens megint csak használhatatlan nem szinkronizálnak az üzenetek oda-vissza.
    A konferenciahívásba ha azelőtt csatlakozom be, mielőtt az azt létrehozó bekapcsolódott volna, rendre nem jeleníti meg a másik fél számára, hogy én már benne vagyok a hívásban, ilyenkor be kell zárni a hívást és újra csatlakozni. Borzalom.
    Előfordul, hogy össze-vissza írja az üzeneteket, nem a küldésnek megfelelő sorrendben. Csoportos beszélgetéseknél kicseréli a neveket és míg egy kollégám írta azt, hogy "szia", a Skype for Business szerint azt én írtam.
    A hibáit felsorolni is sokáig tart, és még le sem írtam mindent. Úgyhogy el nem tudom képzelni, hogy ki fizetne ezért önszántából.

    Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

  • #87809536

    törölt tag

    válasz buherton #31 üzenetére

    Mi is használjuk,de én nem tapasztaltam ehhez hasonló hibákat. Sallangmentes, üzleti célra használt szoftver, amely legtöbbször jól együttműködik az összes többi MS termékkel Minden másra meg marad a "natúr" Skype, Hangouts, Messenger és barátai. :)

Új hozzászólás Aktív témák