Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz BaLee #32 üzenetére

    "Amúgy szerencsejátéknak nem rossz, kb. tippmix szintjén van, csak ne próbálja valaki megmagyarázni nekem, hogy ő ért minden mögöttes mozgást meg előre tudja tervezni..."

    Nem tudom mekkora a BTC vagy az egyéb kripto devizákban azok aránya, akik komoly befektetők és akik csak azért pakolnak bele elkölthető "tippmix pénzt", mert használnak valami olyan szolgáltatást, amin keresztül ezt könnyedén megtehetik, de még minimálisan sem járnak utána a témának, de a felfutások alatt vérszemet kapva locsolják rá a családi malacpersely tartalmát.

    Én is a Revolut miatt szoktam néha pár tízezer forintért vásárolni, mikor éppen felfutás van és reménykedni benne, hogy egy kis potya hamburgerre vagy kraft sörre költhető zsetonnal szállok majd ki. Most is vettem pár napja, erre az árfolyam előbb stagnálásba kezdett, most meg éppen lefelé tart. Nem adom el pánikolva, pont ez okozza ezeknek az extrém volatilitását.

    Az emberek megették a mesét, hogy itt pillanatok alatt lehet 100% körüli hasznot realizálni, aztán ahogy a grafikon konyulni kezd, pánikolva szabadulnak, csak nehogy kár érje őket. Csak azt nem értem, hogy ha valaki nem képes kockázatot vállalni, az minek foglalkozik ilyennel. Gyanítom azok vesznek BTC-t meg ETH-t, akik szerint a "tippmix a hülyék játéka" és nagy pofával mennek neki a kripto kereskedelemnek, hogy majd ő megmutatják, de igazából nincs bennük kockázati hajlandóság és a pánikból eladásokkal hintáztatják az árfolyamot.

    Aki biztosra akar menni, hogy mellékest keressen, az vállaljon másodállást és a tőzsdét, devizát meg a kripto kereskedelmet hagyja meg azokra, akik olyan pénzekkel játsszák ezt, aminek az elbukása után nem rak ki az asszony egy sporttáskányi alsógatyával az utcára.

Új hozzászólás Aktív témák