Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoli71

    csendes tag

    válasz Vicarious1 #249 üzenetére

    Igen, kaptam másikat! :D Amúgy régóta használok android TV-t, miboxon és TCL tévén, kívácsi voltam erre a telekomos boxra... összességében elégedett vagyok, nagyon gyors a csatornaváltás, gyors a menüben mozgás szinte mi box szintű... Sávszélességre tudja amit a benne lévő hálókari tud, itt sokan kritizálták hogy nem gigabites, de miért lenne az? 4K- hoz bőven elegendő... wifin nekem a tévé része csak a telekom routerről megy stabilan az android box része bármilyen wifiről stabil de a tv miatt nálam csak a telekom saját routerével jó.
    Felraktam rá a szokásos alkalmazásaimat. Amire kívácsi voltam, hogy ugyan a KODI és a magyar kiegészítőivel mi lesz, de nagyon szépen működik... Hálózati filnézés: Nekem egy synology NAS-om van ehhez a synology saját appját illetve VLC-t használtam teljesen tökéletes. PLEX van, de azt még nem próbáltam. HBOGO tökéletes... Hátrányok: CSatorna rendezés hiánya, illetve ha egy HDR funkció is belekerült volna, illetve hogy az IP tévénél tökéletesen működő gigabites switcheken keresztül nem mentek a boxok... :D Összességében ez a box bőven használható, kellemes meglepetés a telekomtól!

Új hozzászólás Aktív témák