Új hozzászólás Aktív témák

  • AL

    addikt

    Sziasztok!
    Karácsony előtt cseréltettem le a régi tizenéves velvevős gépemet, rendszeremet erre a modern sar rendszerre. Sajnos csak most találtam meg ezt a Fórumot . Érdeklődéseimre az ügyfélszolgálatokon csak a képet dicsérték. Ez igaz is és nagyon kis helyet foglal. Számomra csak ennyi az előny. A hátrány "végtelen". Nekem eddig a felvétel, a reklámok átpörgetése volt a fontos. Itt a rendszer szabja meg, hogy mit vehetek fel és melyik csatornán pörgethetem előre, vagy hátra. Ha ezt tudom nem cserélek. A másik idegesítő a csatornarendezés hiánya. Ennek megoldására a kedvencek rendezését ajánlották, de ez is csak állandó kapcsolgatással és csak a műsorújságban működik.
    Nem értem, ha egyszer beállítom, hogy csak a kedvenceket akarom látni, akkor csatornaváltáskor, vagy a kis - nagy músorújságba ide, oda lépésnél miért áll vissza az összes csatornára. Azonnal telefonáltam a segélyvonalra és az ügyfélszolgálatra is 4 szer. Megbeszéltem, hogy visszacserélem, de mindig mást mondtak. Végül visszavittem egy üzletbe. Természetesen nem úgy ment a dolog mint mondták. A régi rendszert csak szerelő tudja visszaálítani, ami 4 - 7 napi várakozás jelenthet, addig nem lesz semmi. Mivel vonalas telefonra Szüleimnek szüksége van, ezért meg kellett hagyni az új rendszert. Azóta is tépem a nemlétező hajamat. Sajnos ahány telefonálás volt, ahány Ügyfélszolgálatossal beszéltem mindegyik mást mondott. Volt olyan, aki azt mondta, hogy a moziklubb és a HBO GO is benne van az előfizetésbe. Természetesen ez sem igaz. Végül visszavittem a régit, harmadszor is sorbaálltam az üzletbe, amikor mondták, hogy mégsem tudják átvenni, vigyem a postára. Ezt miért nem mondták az első sorbanálláskor ? Nálam minden rosszul sikerült.
    Az sem tudom, hogy a dobozon lévő AV csatlakozáshoz milyen kábel kell, mert a leírás szerint ezzel a HDMI vel nem rendelkező készülékekhez is csatlakoztatható. Hátha egy DVD íróra csatlakoztatható. Azt ajánlom, hogy ha a régi készüléken felvételt valaki használja, akkor soha ne cserélje erre. Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák