Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz oriic #26 üzenetére

    A győzelmet arra értettem, hogy nem tudták megállítani abban, hogy tejlesítse a küldetését. A naplementés - víztükrös jelenet a kis Gamorával egyértelműen mutatta, hogy Thanos maga sem biztos abban, hogy helyesen cselekedett. Látszott rajta, hogy szégyenli amit tett a "lánya" előtt. Innentől kezdve lehet, hogy tovább gondolja a történteket és nem csak 1 szent küldetésként gondol majd erre az egészre, de az egyének tragédiáját és átérzi majd. Mert ugyan folyamatosan hajtogatta, hogy mennyit elvesztett 1 nap alatt, viszont ha belegondol, hogy mekkora veszteségeket okozott az univerzumban élőknek az könnyen az őrületbe is kergetheti.

    Persze a végén elégedetten nézte a naplementét a házában, de majd meglátjuk a következő filmben, hogy mennyire valósak ezek a találgatások. :)

    Én örülnék neki, ha az őrületbe kergetnék a halott emberek és a lánya "szelleme".
    Thanos már eleve 1 nagyon árnyalt karakter, viszont olyat még nem igazán láttam, főleg nem ilyen szinten, hogy a "főgonosz" a végén saját maga is elbizonytalanodik azon, hogy egyáltalán mi a rákot csinált. És, hogy biztos ez volt-e a jó megoldás.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák