Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d@vee

    őstag

    válasz h3lios #3 üzenetére

    Ha akarta volna, már akkor beizzítja az idő kövét, mikor Thanos megérkezik. Nem kell mélyebben belemenni, annyira nem elgondolkodtató a film.
    Gamorra-hoz persze értem én, hogy ott ki-ki elérzékenyült. Thanosnak fontos volt a nevelt lánya, mégis feláldozta. Arra értettem a halálát, hogy nekem személy szerint nem hiányzik, mert nem ad akkora pluszt. Nem arra, hogy a film érzelmi szempontjából is felesleges volt.
    Értem én, Hulk miért nem bújt elő. Nem az a gond. Hanem az, hogy az előzetesekben az volt, hogy teljes pompájában ott van a csatában.

    [ Szerkesztve ]

    Ja

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz h3lios #3 üzenetére

    1. Hulkal nem az volt a baj, hogy nem szerepelt, hanem, hogy az összes előzetesben benne volt...

    2. Pontosan...Vakandában így is necces volt és a kutyát nem érdekelte. Nem 6 helyszínen kellett volna párhuzamosan nyomni, hanem egybe. Ennyi erővel lehetett volna az egész Thanosos dolog Vakandában, és akkor nem kell állandóan váltogatni.

    3. Gamorra engem nem hagyott hidegen, de pont semmi érzelmi töltete nem volt. Thanos nem egy olyan apafigura, akiről azt feltételezi az ember, hogy ez mekkora nagy áldozat. És így is volt kezelve. Nem volt vívódás, nem volt "ezt azért nem", felkapta, 'oszt belehajította a lukba, mint egy kavicsot. 1 csík könnyel nem lehet egy jelenetnek érzelmi töltetet adni...inkább vicces és szánalmas volt, mint érzelmes.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák