Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    válasz Csapoati #18 üzenetére

    "A konzolos nem feltétlen egyenlő a kontrolleres balfasszal (elnézést a kifejezésért), aki faltól falig tud csak menni."
    A haveromnak PS3-a volt GT-vel tolta, most vett PS4-et Project Carshoz. Általában nálam szoktunk néha reggeltől estig bohóckodni a PC-és Assettóval stb, szerintem nagyon profin nyomja mindenhol, természetesen kormánnyal. Most vette valamelyik Thrustmaster kormányt PS4-hez mert DFGT-je volt, talán a 100 v 150-et nem tudom. Ezzel csak én is alá akartam támasztani azt, hogy attól hogy valaki konzolos még nem balf_sz a vezetéshez.

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz Csapoati #18 üzenetére

    +1 pont, tavaly én Xbox One-hoz vettem TX 458-as kormányt plusz külön GTE kormánykereket, és igaz, hogy most már PC-n tolom, de simán van olyan réteg a konzolosoknál, akik kormánnyal tolják. Nem sokan, de épp elegen. Ahogyan PC-n sincsenek többségben a kormányos emberek, úgy ott sem, DE ez - a potenciális vásárlók számában - már elég egy ilyen játéknak, szimulátornak. Tényleg eszméletlen milyen SZŰKLÁTÓKÖRŰ ember van ezen a fórumon is...

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Csapoati #34 üzenetére

    A portolás költségét én sem tudom. És ami a legjobban a konzolos megjelenés mellett szól az az, hogy sokan játszanak konzolon. Lehet, hogy ezért sokan fogják kipróbálni. Ne kövezzetek meg a véleményem miatt még ha hülyeségnek tartjátok is. Nemsokára kiderül, hogy sikeres lesz e.

    (#37) DummyBoy:
    Azon gondolkodtam, hogy a FRH klub akiket én ismerek, és ahol régen tag voltam, vajon ők váltanának e Forzáról Assetto-ra. Ott nagyon sokan elég jó kormánnyal játszanak. És valószínűleg őket célozhatja meg konzolon ez a játék.

    A három érvet amit felsoroltam a PC-s szimulátorozás mellé, egy szóval sem neveztem "létfontosságúnak" ahogy te írtad. Ez félreértés, én csak előnynek gondolom azokat a PC platform mellett érvelve. Egyik sem létfontosságú.

    (#27) lmno Igen, a Dirt Rally esetében is megjegyeztem azt, hogy kontrollerrel nem tudom elképzelni az irányítást. Akkor sem azt mondtam, hogy ne lehetne valaki jó kontrollerrel, de kormánnyal az igazni. Ennyi volt amit a Dirt-tel kapcsolatban írtam.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák