Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz pengwin #126 üzenetére

    A hazaárulózás szerintem is alattomos és undorító, de én se tudok nagyon szimpatizálni a kivándorlókkal, bármennyire is megértem a motivációikat.
    Ha mindenki elmegy aki a javára tudna lenni az országnak, akkor csak az igazi hazárulók maradnak, akik már évtizedek óta az adófizetők pénzén híznak.
    Meg úgy nehéz lesz az országnak kimászni a gödörből, ha minden második normálisabb szaktudású fiatal kivándorol. Már most is komoly probléma sok helyen képzett munkavállalót fogni. A többségük itthon is boldogulhatna, csak hát külföldön könnyebb és jobb... igaz ott mindig másodrendű polgár leszel, de sebaj.

    Nem személyeskedésnek szánom, csak az ideológia mint mindig.... :R
    Ez az amiről beszelek, ez a gondolkodás mód, nekem jó máról holnapra de azt juszt sem nézem hova tart ez a talicska. Akinek több IQ pontja van mint 1 gyík azok latjak, hogy lehet meg lehet élni valahogy egyik napról a másikra, mint egy gerinctelen sunnyogó, de minek akarok meg egy gerinctelen sunnyogót felnevelni. :(

    Írtam nem azért megy el mert könnyebb, azért mert latja azt is hogy ennek a társadalmi berendezkedesnek, o a vesztese.

    A kettő egyáltalán nem ugyan az.

    Te vagy a bizonyítéké, milyen büszke vagy rá hogy meg tudsz élni, de a problémák ellen mit teszel? Semmit mert nem tudsz, a törvény az törvény, a szavazatod annyit ér mint te a megválasztottak szemeben. Akkor minek is csinálod?
    Magadat szívatod, mert eredménye a munkádnak nem lesz, csak te nem akarod/tudod felismerni

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák