Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz cinemazealot #24 üzenetére

    "A baj a szolgáltató általi hanyag és megtévesztő tálalással van."

    Értem én, de egy random cég túltolt marketingtevékenységét sérelmezni jelen világunkban olyan, mint a csecsemő sírásának frekvenciájával kapcsolatban aggódni :DDD

    Most komolyan elvárjuk hogy a weblapon olyat írjanak, hogy:

    Tablet kifejezetten csóróknak!

    Veled tart bárhová, bár aksival nem fogja túl sokáig bírni, de azért adunk hozzá töltőt ingyé!
    A vodafone smart tab 3g puritán fröccsöntött, kopogós műanyag háza önmagáért beszél. Karcsú kialakítása elfér a kezedben, miközben a 7"-os képernyő olvasható marad ha merőlegesen nézed lehetőleg sötétített szobában. Figyel rád. Az előlapi kamerával is felszerelt tab ideális esetben talán elegendő lehet hogy csinálj egy szelfit, de inkább ne erőltesd. A videós csevegésekkel élőben beszélhetsz távoli rokonaiddal, bár előtte zárj be minden programot és indítsd újra a készüléket hogy elférjen egy skype a memóriában. Sőt a készülék 2 megapixeles kamerájával jobb képet is lőhetsz mint a tizenéves szétcsúsztatható samsungoddal vagy a 3310-eseddel. Tudja, amit megfizetsz. Lesz némi akadozás, hála a triple-core -bocska dual- processzorának, ami amikor kihoztuk is low budget belépő kategória volt. Az alkalmazások -amiket még fel tudsz rá tenni- és játékok -pong és flappy bird- viszonylag futhatnak ha szerencséd van zökkenőmentesen. De valszeg nem lesz.

    Értem én, meg nekem is fáj hogy nem igazán őszinte a voda se, de mutass bárkit a heart attack grillen kívül akik azt mondják amit ők is gondolnak :D Nem hiszem hogy hosszú lenne a lista. Ettől még szomorú, de ez van. Nem mondom hogy nincs igazatok mert de, csak van más aspektusa is a történetnek, és árnyaltabb a kép szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák