Új hozzászólás Aktív témák

  • Pr3ciSioN

    aktív tag

    Emlékszem mikor elkezdtem dohányozni akkor kék pricskát( pirukki , prliluki kinek hogy tetszik :D ) szívtam ez kb 2005-2006 lehetett de inkább 5. Bolti rendes cigiből a kék Golden Gate volt amit szívtunk mert olcsó volt plusz mikor összement a szűrő és a pofádba pergett az összes szén darabka nah az felejthetetlen :D :D Aztán ott volt még a MOON amihez 100 forintot adtak a dobozhoz csomagolva :D A piros Viceroy "finom" volt meg a tigris szofi is de a piros LD-nek meg sör íze volt :DDD aztán jött a Pall Mall de csak a piros és csak addig amíg barna papíros volt a szűrő mert utána fos íze volt. Van még Pall Mall-os nap ernyő is otthon amit két doboz cigihez adtak a teszkóba a hosstes lányok ;) Aztán jött a színvonal csökkenés és önhibámon kívül kapa dohányt szívtam napi kb 20-25 szál plusz naponta kb fél liter kv. Aztán mikor ennek vége lett akkor a piros Marbi piros Lucky kettesével mentek mert semmit nem éreztem belőlük :D Aztán és is elkezdtem tölteni piros Marbi dohány plusz piros Club hüvely de már 3 hete letettem a cigit ( foltot találtak a tüdőmben (24 vagyok)) és most már csak szivart szívok hetente 1-et de csak akkor mikor megőrülnék a cigi után. Ezt nem tüdőzöm le csak a mozdulatsor miatt kell plusz a felénél már dobom is el mert akkor már nem esik jól. Ha valakit megérzek, hogy rágyújt mellettem megyek is odébb mert olyan rohadt büdös :(

    \HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

Új hozzászólás Aktív témák