Új hozzászólás Aktív témák

  • VIC20

    őstag

    válasz E.Kaufmann #18 üzenetére

    Plusz mono hangzás, ugye?

    Szerintem teljesen rendben van ez a termékvonal. Nem lehet mindenhol hifi/high end hangrendszer, ha viszont szorult valami minimális igényesség az emberbe, akkor nem a táblagép, noteszgép, horribile dictu telefon ciripelését akarja hallgatni, hanem valamit, ami tényleg szól, és persze hordozható. Az lenne a ,,bűne", hogy képes CD-lemezt is beolvasni...? Jómagam nemrég olyan ,,hordozható magnót" vettem, ami tényleg az, tehát CD-n kívül kazettát is olvas - persze USB-csatlakozó, meg vonalbemenet is van rajta.

    (I)Viszont optimista vagyok - ámbár ebben az esetben nem is tudom, melyik az optimista és melyik a pesszimista álláspont... Tehát nem feltételez a cikk írójáról, hogy komolyan hinne, sőt, komolyan hangoztatna is egy ilyen álláspontot, pláne ilyen bicskanyitogató stílusban. Nem, ennél ő sokkal értelmesebb ember.
    Szerintem itt megint csak a szenzációhajhászásról, kattintásgenerálásról van szó. Aztán még ők sírnak támogatásért, meg a reklámblokkoló kikapcsolásáért... Na, ez a nevetséges, illetve sírnivaló.
    (/I)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák