Új hozzászólás Aktív témák

  • SAS107

    csendes tag

    válasz HUNgabus #5013 üzenetére

    Nem tudom mi a gond az exynossal, de akkor próbáld ki az amerikai piacos samsungokat snapdragonnal.
    Nekem Az S9+ om sanpdragonos volt, és amúgy nagyon elégedett voltam vele amig fel nem rootoltam. Igazából a UI-ja nekem jobban bejött mint ennek a pixelnek. Nem értem miért kellenek ezek a lóbaszó ikonok a felső notification bar lehúzásánál. Néztem hogy van e ilyen one UI launcher pixelre de sajna nem találtam.
    Amúgy nekem nem volt semmi bajom az S9+al amig fel nem rootoltam, nagyon szerettem.
    Gondoltam hogy majd ez a pixel lesz az első telefonom amit nem fogok rootlni, de hát az a farmuci helyzet hogy ezt meg muszáj volt :)
    Majd talán a következő.
    Amúgy szerintem a sanpdragonos S22-vel sincs semmi gond, vacilláltam is rajta hogy arra cserélem, csak nem tetszett a sumsung hozzá állása hogy nem engedi rootlni a telefonjukat mert akkor örökre elszaródik. Mondjuk mint ahogy mondtam pont nem akartam volna már rootolni, de a tudat hogy ha valamiért akarnám (mondjuk egy csipogás mentes hívás rögzítő telepítése miatt) akkor nem lehet.
    Itt a pixelnél meg mint írtam ezt pont nem akartam volna, de ezt legalább lehet.
    De a lényeg, ha nagyon pixel ellenes vagy akkor szerintem a snapdragonos s22 ultrák is jók, ha pénz nem számít és nem akarsz rootolni.

Új hozzászólás Aktív témák