Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gproject

    aktív tag

    válasz DVlad #16 üzenetére

    Megmondom oszinten, nem tudom. Nem probaltam ilyesmit es nem is olvastam ilyenrol. Ettol fuggetlen elkepzelheto, hogy van ra megoldas.

    Az app storeban van android tv alkalmazas, ami taviranyitokent funkcional. Lehetseges, hogy hasznalhato szamok kozotti valtashoz, de olyan szerintem nincs amivel a shielden levo zeneszamokat tudod bongeszni mobil keszulekrol.

    [ Szerkesztve ]

    (realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

  • gproject

    aktív tag

    válasz DVlad #18 üzenetére

    haaat...mindenki valamilyen mediaboxkent tekint erre a keszulekre, en konzolnak vettem :D
    miert adnak hozza gamepadot, ha ez egy multimedia player? akkor adjanak hozza taviranyitot, amit ugye meg is lehet venni hozza kulon
    sajnos ugy tunik, hogy az nvidia sem konzolkent tekint az eszkozre, mert eddig minden szoftver frissites a multimedias kepessegeket hivatott boviteni
    sajnos a legtobb letoltheto(tehat nem streamelos) jatek old school, amit marhara nem ertek
    adva van egy jo hardver, kituno grafikai kepessegekkel es egy csomo 10+(nem ritkan 15-20)eves jatekok jonnek ra. raadasul nem ujra kiadjak ezeket javitott grafikaval, hanem mind full pixeles, kb. 256 szinu max 240p felbontasu jatekok
    pedig a store tele van emulatorokkal, akkor meg minek irjak at a regi nintendos, segas, saturnos, pc-s stb. szarokat? jo, nyilvan ezek nem az nvidia hataskorebe tartoznak. viszont promozhatnak jobban a keszuleket, hogy legyen tobb fejleszto/kiado, akik a sajat androidos jatekaikat kompatibilisse teszik a shield tv-vel.
    van rengeteg jatek az app storeban(nem a shieldeben) aminel fel van tuntetve a gamepad kompatibilitas, de ezek megsem mukodnek az android tvk-kel.
    nvidia foruman olvastam, hogy volt user aki felvette a kapcsolatot fejlesztokkel, erdeklodott lehetseges jatekokrol, de sokan nem is tudtak, hogy letezik ez az eszkoz.
    en azert nagyon remenykedem, hogy hamarosan beindul a dolog gamer resze is(igaz mar jo ideje piacon van), hiszen a multimedian mar nincs mit fejleszteni(full 4k hdr kompatibilis, kodi, plex, netflix, youtube. dolby atmos). az asus(?) android tv mar megkapta az android 7-et, remelhetoleg erre is jon hamarosan

    ennyi egyeb utan visszaterve az eredeti kerdesre...mas hasonlo eszkoz -mar amennyiben konzolkent tekintunk ra- tudja e, azt amit szeretnel? illetve a mediaplayerek tudjak e?

    en hasznaltam mar ugy ezt -csak zenehallgatasra-, hogy elinditottam egy lejatszasi listat, a tv-t kikapcsoltam es hallgattam a zenet. bongeszni nem tudtam, de valtani tudtam a szamokat oda-vissza
    illetve a telefonon keresztul a spotifyt lehet rajta iranyitani. ezt nem probaltam meg, de pont most olvastam a spotify funkciok kozott

    [ Szerkesztve ]

    (realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

  • gproject

    aktív tag

    válasz DVlad #20 üzenetére

    van vlc, mx player es archos player is az aruhazban
    multkor leszedtem innen a szerkesztok altal osszedobott, tesztelesekhez hasznalt video csomagot, es nem volt olyan amit ne jatszott volna le vagy a kodi, vagy valamelyik masik lejatszo

    (realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

  • gproject

    aktív tag

    válasz DVlad #23 üzenetére

    Van a sima, google sajat video lejatszoja. Az nem lathato a homescreenen, de amikor file kezelobol elinditasz egy videot -es nincs masik program alapertelmezettnek beallitva-, akkor felajanlja, hogy azzal is lejatszhatod. Most leszedtem 2 1080p/24p-s videot. Az egyik 5.1 dolby, a masik 7.1 atmos/true hd. Az elsot hibatlanul lejatszotta, a masodiknal mar voltak gondok, de a kodi vitte azt is. Mas lejatszoval most nem probalgattam.

    (realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

Új hozzászólás Aktív témák