Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Cs1csó #160 üzenetére

    és úgy gondolod, ha te mindezt előteremted magadnak, majd falkástól nem lepnek el a "férgek" h kitúrjanak onnan, ha odajut a dolog?:) mert sajnos ellepnek, jobb esetben nem esznek meg :d
    erre egyet lehet mondani:
    elvanb@szva', már nagyon régen, ha kb mindenki úgy gondolkodna mint te vagy én, meg itt néhányan, akkor is valszeg bukta ahogy mondod, de mivel jó ha az emeriség 10/-a gondolkozik így, teljesen mindegy, max egy picivel jobb a lelkiismeretünk:)

    szerk:
    doeeg
    erről beszéltem
    és néhányan fel vannak háborodva, ha olyan békés egyének mint én, az lyennek kettétörnék a karját, én bizony kettétörném, és fél évig "szándékos környezet szennyezés" feliratú ruhákban léphetne csak az utcára, sajnos ezeknél a szép szó nem megy, csak orbitális pénzbírság, vagy kicsit drasztikusabb fellépés, de a szép szó nem, ami egy értelmes embernek pedig elég kell, h legyen

    szerk:
    csicso82
    miről te beszélsz? ( :
    a hölgyike ha akar eszik ananászt az isteni nedű mellé, én nem szeretem ;]

    egyébként meg simán lehet fogyni itthoni ételekből, bő egy hónapja gyakorlom, nem vagyok éhes, eszek én most is ha rám jön, de már fogytam szépen, nem mozgok többet, csak egy kicsit változtattam az étrenden, első pár napban furcsa volt átállni, már az lenne furcsa ha olyanokat zabálnék mint egy hónappal ezelőtt:)

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák