Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    Ez egy jó kezdeményezés a Microsoft részről! Viszont az csak egy dolog, hogy mit akar a nép; a mi lehetséges az emuláció által már más, ettől független problémakör. Pláne, ha generáció végi és/vagy igen komplex sandbox játékról beszélünk, amik igazán mélyen kihasználták az X360 hardver képességeit.
    Amúgy az első YT fps tesztek alapján egyelőre még van fejleszteni még a sebességen és stabilitáson, amin nem csodálkozom: a grafikai chip és a memória még oké, azokkal megbirkózik a One, de a processzor már egy fogósabb kérdés. Egyrészt ugye órajelben nem sokban különböznek, másrészt meg egy Power PC architektúrát kell emulálni egy x86 architektúrán. Nem lesz egyszerű feladat, de kíváncsi leszek a végeredményre.

    UI: a lista végén, a 70. oldal után, van két jó kis magyar fejlesztésű versenyjáték: a Skydrift és a Bang Bang Racing. Nyomjunk rájuk is egy-egy voksot! ;)

    (#17) aizen92: Itt szerintem sokkal inkább arról van szó, hogy melyik játékok normális futására fókuszáljanak az emulátor fejlesztői, mintsem kiadói igényfelmérésre. V.ö. egy PS2 emulátor fejlesztésénél is pl. a Metal Gear Solid játékok sokkal nagyobb érdeklődésre tartanak számot, mint egy átlag alatti, alig-alig ismert arcade autóverseny.

    [ Szerkesztve ]

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

  • Necroman_Mk2

    őstag

    válasz negyven2 #23 üzenetére

    Ha viszont valakinek lemezen már megvan az adott program, akkor hülyeség lenne egy ilyen korlátot beépíteni. Elméletileg, technikai oldalról persze megoldható egy "fekete lista" összeállítása, de értelme nem sok lenne szvsz.

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák