Új hozzászólás Aktív témák

  • SalvadorLynx

    aktív tag

    A pc-s játékipar nem a kalózkodás miatt van nehéz helyzetben, hanem a hardver miatt. Egyszerűen túl drága és túl sokféle. A játékok is drágák a magyar pénztárcához mérten. Én akkor adok vmiért 10-e forintot, ha tudom, hogy nagyon jót kapok érte. Nem arra kéne törekedniük a kiadóknak, hogy minden játék, már az első nap bankot robbantson. Perszre az MW2 megteszi ezt, de nem véletlenül, hiszen már letett vmit az asztalra. A AC2 első része a hatalmas hype után bukta volt. Messze nem olyan "bevállt franchise" mint a cod. Kiváncsi vagyok a játékra, de amíg nem játszottam vele egy petákot nem adok érte.
    Akárhogy is a kalózkodás segít a terjesztében. Sokkal több játék megy át a kezeink között, mint amiért pénzt is adnánk, szóval ezeket a címeket nem illene a veszteség rovatban feltüntetniük.
    Szerintem a nagy nevek drm nélkül is eladják magukat. Azt gondolom egy havidíjas steam szerüség nem lenne hülyeség. Mondjuk havi 3-5 ezer forintos (Máshol ez magasabb is lehetne) díjért korlátlanul hozzáférhetnél az összes játékhoz , és csak az igazán nagy nevek kerülnének + pénzbe. Tudom, hogy a játékok előállítási költsége nagyon magas tud lenni, de aki nagyot akar szakítani annak nagyot kell kockáztatnia. A játéknak kell a "fedezetnek" lennie nem a vásárlóknak.

    Egy biztos amit az Ubi csinál, az vmi hihetetlenül kapzsi, "makacs őstulok" jellemre vall.
    Go with the flow (QUOTSA) aki tudja az tudja.

Új hozzászólás Aktív témák