Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Snowy_owl

    őstag

    Egy két helyen a végiggondolom magamra ismerek, csak nekem mindez nem egy lány miatt van. Nem tudom hova jársz suliba, de ahogy sejtem nem Magyarországon élsz. De ez nem fontos. Egy év nem olyan sok idő. Szerintem még minden rendbe jöhet. Egy lányról lemondani valóban nehéz. Sok idő kell hozzá, és ezt nem is lehet erőltetni. De hiszem hogy neked sincs késő még mindent rendbe hozni. Ne kezdj el alkoholizálni vagy dohányozni mert az nem segít. Próbálj meg a barátaiddal lenni minél többet, és egy olyan barátot keresni aki ott van melletted a bajban, és meg is tudod beszélni vele az ilyen dolgokat. Lelki társra szükség van. Manapság úgyis annyiból áll sok ember élete hogy msnen beszél meg telefonon az ismerőseive,l ami a személyes kapcsolathoz képest semmi.
    Nekem régen mondták hogy nők a pasikat sose felejtik e,l de a barátnőiket viszont igen, a pasik a barátaikat sose, a barátnőjüket igen. Hát ez manapság egyáltalán nem igaz. Ahogy én látom sokszor a férfiak sokkal nehezebben lábalnak ki egy nőből.

    [ Szerkesztve ]

    régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

  • Snowy_owl

    őstag

    válasz j0k3r! #2 üzenetére

    Egyetértek. És mivel én fiatal vagyok attól félek hogy ez későbbiekben (felnőtt korban) is ki fog hatni az emberekre. Természetesen nem jó hatással. Egyébként nem feltétlenül a fiatalok tehetnek erről.

    régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

  • Snowy_owl

    őstag

    válasz szablya #5 üzenetére

    Nem tudom a biker én lennéke de nincs bikernek kommentje itt szóval válaszolok aztán majd töröltetem ha nem nekem szántad.

    Nekem 2éve volt egy nyaram amikor minden barátot elveszítettem csak utána sikerült egy olyan társaságba bekerülni amiben újra teljes értékűnek érezhettem magam. Amikor a barátaimat elvesztettem akkor én is feszt a logouton a mobliarénán meg a prohardveren lógtam. Nem tudtam magammal mit kezdeni. De egyébként az a legnagyobb baj hogy te szinte mindened odaadnád a lányért ő meg csak úgy otthagy. Ez annyira csúnya és rossz dolog. Nem érhetem meg. Egy lányt a mai napig nem értek. És még ott sírt is utána de sosem mondta el miért hagyott ott. De az is érdekes hogy nem is olyan rég megtudtam egyik bennfentes emberkétől aki megkérdezte tőle hogy járnae velem újra és ő annyit válaszolt hogy nem tudja attól fél hogy újra megbántana. :(

    régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

Új hozzászólás Aktív témák