Új hozzászólás Aktív témák

  • Meglivorn

    aktív tag

    A grafika maga egyátalán nem lowpoly, a wow a közelébe sem ér. Egész egyszerűen design döntés volt (és ebben hasonló a wowhoz) hogy maradnak a '3D képregény' fazonnál, és nem próbálnak a 'kor lehetőségeihez képest fotorealizmusra' törekedni. Ennek vannak teljesen érthető indokai, jobban skálázható a teljesítménnyel, időtállóbb (egy mai csúcsszuper grafika 2 év múlva csak MEH), az egyszerűbb, kifejezőbb formák miatt gyorsabban befogadható-feldolgozható.
    Nekem se tetszik, de nem ezen fog múlni a játék sikere. Plusz tapasztalatból tudom, hogy játék közben teljesen más hatással bír valami, mint amikor screenshoton vagy videón nézed ugyanazt.

    A videókon viszon elismerem, hogy sokszor darabos. Ez engem is aggaszt de minden tesztelőtől (most volt a héten egy fansite-summit amiről jönnek a hírek) az jön vissza, hogy a harc baromi hangulatos és gyors, dinamikus. A videónál gyakori hiba a 'van damme effektus', azaz hogy az ellen áll bambán miközben hősünk lecsapja. Játékban azért tudjuk, hogy ilyen nincs, PvEben se max CCzve.

Új hozzászólás Aktív témák