Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70339072

    törölt tag

    válasz #10234880 #5509 üzenetére

    Nem izgat és nem ez a gond. Tudod engem banoltak már az SG-ről és a restacarról is úgy karácsony környékén. Jó magyar átlagparasztok gyűjtőhelye mind a 2 fórum javában nagyrészt. AZ újakba orrba szájba belekötnek, tiszteletlenek és helyesírási hibákat keresnek. Az SG-n meg is fenyegettem őket mikor folyamatosan lehülyéztek Vajónak is rossz napja volt (azóta már elnézést kért és meg is van neki bocsátva) ő is rendesen ócsárolt, Szóval megfenyegettem hogy széthackelem a RED-et csinálok egy saját engint és kiadom. Körberöhögtek. Hát meghackeltem, átalakítgattam és kiadtam majd közöltem velük hogy kész is van még aznap és akkor onnan is banoltak.

    Nos születtek az új verziók cumi cumi hátán sok hiba olvashatatlan fileok etc.

    És akkor mikor atomjaira szedve vettem észre mi is a RED valójában, (egy kamu) kib...tam a maradványait az enginemből és az egészet a 0-ról teljesen újraírtuk az itt lévő kollégákkal.

    ez lett a Brutal 1.5 (50 MB)

    szóval szerintem a fenti 2 fórumról járnak utánnam oda az ets2.lt-re a nyakamra meg minuszolják a videóimat a jó nagy magyar bunkó parasztok de el kell keserítsem őket én ehez már hozzá is vagyok szokva.
    Az életbe persze senkisem merne a másikkal ilyen hangnemben beszélni ahogyan jó sok magyar díszfórumon a mi generácionkat kezelik mert az életben bizony hamarabb elcsattanhatna egy két pofon, ott nem igen sok a papírkutya :)

    csak ítt a neten mer lenni hangember.

    de hát itt is ott is mindenkinek meg van a méltó ellenfele nos ez a 2 fórum is megkapta a leckét olyannal kezdtek szemtelenkedni akivel talán nem kellett volna.

    Ne félj meg tudom magam védeni :)

Új hozzászólás Aktív témák