Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70339072

    törölt tag

    válasz #10234880 #16798 üzenetére

    Ez egy integrált alaplapos gép a "szokásos HP aranyárban" a szarokért.
    még dvi kimenete sincs.

    Gabikám csak tudnám mi a tökömnek kérsz tanácsokat tőlünk meg iratsz össze gépeket amikor a szarabbnál szarabb konstrukciokra akarsz voksolni amit épp találsz valahol?

    figy, én is felajánlottam ingyen és bérmentve összerakjuk neked a keretedből a legjobbat amit lehet és ehhez becsatlakozott több kollega is. (adtam hozzáférést a ramirishoz is még az árakat is láthatod) teljesen felesleges keresgélned a szarok között a 90%-uk lehúzás úgy ahogy van még a "barátod" által felajánlott segítség is.

    én is megmondtam ahogyan a többiek is teszik foogod a pénzed idejösz beviszlek a nagykerbe leperkálod az árát és viheted haza számlával garival kihagyva a kiskeres mutyizásokat... ettől többet nem tudok felajánlani ráadásul teljesen ingyen, ha azt akarod az 1000 eurodból 100-150-200 egy vadidegen ember zsebébe vándoroljon mint tisztességtelen haszon áldásom rá a te döntésed természetesen azt messze nem kapod meg amit igérnek vagy amit állítanak..

    de ha használni akarod és arra amit nekünk mondtál, hallgass ránk és azt vedd meg amit mondunk vagy írunk mert ez a legjobb szándék hisz haszon nélkül közöljük tényleges gameres igénybevételeket szem előtt tartva és nem pedig azt hogy menyit lehet egy összerakásból max lehúzni...

    ergó: -ha mondunk valamit azt kérd és ne menj bele vetítésekbe más ajánlatokba mert onnantól hogy egy kinti kis boltba bemész elkezdődik a győzködésed arról ök jobban tudják és elég ez meg az természetesen ugyan annyiért árulva náluk mint amennyibe a felette lévő kategória kerül csak épp a haszon miatt illetve a sáppal együtt..

    remélem érthető.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák