Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dananto

    csendes tag

    válasz tatabike #12553 üzenetére

    na de pont ez az, pár agyonbarmolt idióta miatt általánosítasz.
    szerintem senki nem állított valótlant, mert tényleg van pár olyan modder, akik simán beférnének bármelyik programozó csoportba és most nem az ilyen vajo féle ugribugrikra gondolok.
    van az a kategória akikről te beszélsz és van még olyan kategória is akikről én beszélek.
    neked is igazad van részben, csak ne általánosíts, mert mindjárt értelmét is veszti az igazad.
    ez a le lehet ülni és lehet csinálni jobban dolog, meg megint csak értelmetlen, hiszen én pl majd minden szart megvettem, beleértve sok festést is, tehát, ha fizettem valamiért, hadd legyen már véleményem és ne kelljen emiatt programozónak lennem és újraírni az egészet :D
    és valljuk be, ha valaki azt mondja, hogy csak és kizárólag az alapjáték már unalmas egy idő után, akkor azzal tényleg nem fikázza, mert ez az igazság, épp ezért hat üdítően pár mod, ugye a brutal, tsm, etc...

    rátérve a "vita" kiváltó okra a skandi dlc- re, én elsősorban fogom megvenni, nekem nagyon tetszik a képek alapján, mert végre pont nem olyan lesz, mint az alapjáték, hogy majdnem minden ugyanúgy néz ki mindenhol.
    nem beszélve még ugye a plusz vezethető kilóméterekről is.

    röviden, tömören, amit mondani szeretnék, ha valakinek nem teljesen pozitív a véleménye, azért ne szedjük már le a fejét.
    remélem a soraim nem bántóan, vagy kötözködően jöttek le, nem állt szándékomban vitázni, csak érvelni.

    EDIT: Viszont amit némelyik agyonhype-olt modder művel, az sima parasztvakítás, és nagyon nincs sehol magához a játékhoz képest.

    ezt viszont az elsőtől az utolsó betűig nagyon adom és egyetértek, pont ezért nincs nekem se sok modom. :R

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

Új hozzászólás Aktív témák