Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz PHM #9 üzenetére

    A neten olvasott kritikák nagy átlaga 3 pont az 5-ből, az enyém 4/5.

    Érdekelne, hogy akkor nálad mi a szar film, ha a Doom szinte a legjobb. Amúgy imdb 10/5-ös értékelés, ami szerintem reprezentatívabb, mint a sehonnani oldalak 15 éves szerkesztőinek 5/3-a.
    Amúgy mi tetszett a fimben? Rendezés nincsen, történet nincsen, a szereplők unalmasabbak, mint egy brazil szappanban, a szörnyek bénábbak, mint a Gremlins plüssállatai, a színészi tehetség a nullával egyenlő (megjegyzem, a történetvezetés miatt nincs is lehetőség "játszani"), a poénok 13 éveseknek készültek, az FPS-rész a végén szánalmas.

    Hadd kérdezzem meg: fizettél a filmért, vagy letöltötted? Mert letölteni könnyű. Akkor mondd, hogy jó, ha adtál érte pénzt.

    szerk.: Előző kommentben az objektív egyébként szubjektív akart lenni, természetesen nem voltam képben, ezért összekevertem. Kérdésre válaszolva játszottam a D3-al, nem tartom egy jó játéknak. Nem azért szar a Doom film, mert nem hasonlít a D3-ra, hanem azért, mert nem üti meg egy másodosztályú zenei klip színvonalát semmilyen tekintetben.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák