Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Polllen #113 üzenetére

    nem különösebb gond nélkül estem át rajta, majdnem belehaltam magam
    de ugye akkor még fasorban sem volt egy világjárvány kikommunikálása, orvoshoz nagyon ritkán járok, kopp-kopp nagy átlagban egészséges vagyok - most belegondolva háziorvosom sincs perpill, aki volt már nem praktizál meg amúgyis pár faluval arrébb lakom -
    de ezt benyeltem rendesen, 2 hét volt legalább, magas láz, étvágytalanság, sokszor alig kaptam levegőt, soha nem volt előtte ilyen
    miután kikommunikálták egyből tudtam mit sikerült elkapni, ahogy hozzám hasonlóan sokan mások is elkapták
    amitől tartok, hogy több év egy vakcina kifejlesztése meg tesztelése, fene tudja majd esetleg 5 év múlva mi derül ki mi siklott félre ami csak akkor jelentkezik - persze lehet semmi -

    buherton
    ez csak amolyan "érdekesség", teljesen mindegy hogy random ember és személyesen nem ismerem
    édsanyám' már hármat kapott, talán modernát, nála lett védettség - ő komolyabb tesztet kapott laborban, igen, fizetős volt, de valahogy nyugodtabb lettem utána -
    de mint mondtam gondolkodom rajta, már néztem hol/hogy lehet menni jövő héten

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák