Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    Igen az első része egy legenda nagyon szerettem, múltkor olyan jót játszottam vele. Jobban le köt a Mafia 1 mint néhány mai játék :D
    A mafia 2 is nagyon tetszett nekem, a grafika miatt szerettem meg a megvalósítás a hangok. Szemembe tökéletes játék :) 10/10 akkár csak az első része.

    Mafia 3 ( RIP)
    Szóval én éveken át vártam a mafia 3-at hogy majd az első két rész sikere után kapok valami jót. De már mikor megláttam az első pár videót róla már éreztem, hát ez nekem nem fog tetszeni. :U

    Valahogy a mafia játékoknak jobban áll az a fajta környezet ami az első két részbe fogadott. Nem csak a játékkal van a gond, hanem magával a kivitelezéssel is. Optimalizáció egy nagy 0 hibák tömkelege van a játék.
    Harcrendszer is nagyon összecsapott, odamész egy ember nyomsz egy klikket és belebaxxa a fejét a földbe ennyi. 1 órán teszteltem baromkodtem benne, de hát valahogy elég nagy csalódás volt.

    Inkább adták volna ki más néven a harmadikat :D Nem méltó a mafia szériához.
    Azokat az embereket kéne összehozni, akik az első két részt is összedobták, Ez a hangar 13 elég pocsék munkát dobott össze, és gondolok itt olyan alapvető hibákra hogy még a tükőr is bugos. San andreas, mafia 2, elbírt egy tűkőr működésével ... :))

    Nem mondom hogy annyira rossz a mafia 3, de az első két rész után nekem hatalmas csalódás volt. Sokkal többet vártam, inkább adják ki más néven de legalább ne mocskolják be a sorozat nevével. Csak a neve a mafiade a a fealing, játékélmény már nem.

    Manapság egyre több a gyatra kivitelezés, poénos videó ez is Mafia 3 [link]

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • carl18

    addikt

    válasz gyimger #37 üzenetére

    Sajnos úgy érzem a harmadik rész után nem lesz több :(
    Inkább kiadták volna az első részt feljavított grafikával :)

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • carl18

    addikt

    válasz wolfman #44 üzenetére

    Fizikában olyan gta 3 szint. Elég vérszegény, félmunka.
    Amúgy 1 év alatt sikerült már a játékot javításokkal helyre hozni? Vagy még mindig teli van hibával? Tükörbug meg van már oldva?
    1 év alatt azért nem igaz nem volt idejük, de sőt szerintem nem is akarták. :)) Döll a lé így is.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák