Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #52815360

    törölt tag

    válasz Danex #10 üzenetére

    Főleg az árakkal van gond, "normális" ember nem vesz 3-4óra játékidőnyi kampányt 14ezerFt-ért.

    Igen, ez az egyik gond. Sok játék túl van árazva. Elég ha megnézzük erről a listáról a The Witness -t. Sokan megvették, de sokan le is warezolták. Ezért a cimért sok a 36.99. Stardewért viszont sok kalóz hajlandó volt kifizetni a 13.99 -et, sőt voltak, akik random embereknek is megvették a játékot, akik nem tudták kifizetni.

    Multis játékokra se lehet már azt mondani, hogy jajj ez tutira megéri a 14ezret, mert évekig fogok vele játszani, nem... manapság 2 hónap múlva jön a 8ezerFt-os DLC, majd 3 DLC után már nem lehet az alap játékkal játszani.

    Az átlag játékosok hamar szétszélednek, marad a HC és HC -bb réteg, meg a hackerek. Fél év után ők teszik ki a játékosbázis zömét. Nekem, mint átlagnak, meg egyik csoport ellen sincs kedvem játszani, egyszerűen nem szórakoztat, hogy feeder legyek, sőt még ezért fizessek.

  • etnies

    senior tag

    válasz Danex #10 üzenetére

    Többek között ezért szoktam le EA játékok vásárlásáról (Battlefield sorozat ugye) és most kezdek el leszokni az Ubisoftról is.
    Nem támogatom anyagilag ezt az eljárást
    40 font egy játék majd 3 havonta új dlc, melyek megvásárlása nélkül nem tudok játszani normálisan, mert a szerverekre felkerülnek az új mapok. Így egy év alatt még kiszednek belőlem legalább egy teljes árú játékot, vagy többet.
    Pénzem van, 5 éve vagyok pl wot prémium user szinte megszakítás nélkül, emellett vettem csomó játékot PC-re és 3Ds-re is. Ezek elvek, nem vagyok fejőstehén.

    "önmagam hite vagyok magamban"

Új hozzászólás Aktív témák