Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz MasterMark #34 üzenetére

    Ki és milyen baromságot írt eddig?

    Részletezd mi az amiben tévedünk, vagy rosszul látunk.

    Én tapasztalatból írom amit írok és amit barátok és ismerősök mondanak és szintén tapasztalnak, mert ők is szeretnek játszani kikapcsolódás képpen, mikor éppen nem dolgoznak, családdal foglalkoznak vagy más hobbijukkal töltik az idejüket.

    Pont 2 napja találkoztam egy régi ismerőssel aki nagy GTA fan és csak azért vett LCD tévét és Xbox 360-at, hogy a GTA V-tel tudjon játszani.
    Mondta, hogy amit kijátssza és kiélte magát eladja a konzolt és a játékot is és ha később kijön PC-re akkor megveszi megint mert ott az igazi és az Online részét csak ott akarja tolni. A GTA V mellé még vett egy pár játékot, hogy akkor megnézi milyen játékok vannak rá amik húzócímek de a hideg kirázza ha lövöldözni kell, és inkább eladja az egészet és köszöni ennyi elég volt a konzolokból.

    Én pár hete zsongtam be, hogy GTA IV-gyet és a 2 kiegészítőjét újra kijátszom. Kölcsön is kértem ismerőstől az Xbox 360 kontollerét, de autóvezetésen kívül én sem vagyok azt használni ha lövöldözésre kerül a sor.

    Ami eddig megjelent Rayman Origins és Legends amiket próbáltam még nem is olyan régen kontrollerrel, de azok sem voltak az igaziak, inkább billentyűzeten játszottam./játszottunk.

    (#32) fec555 :

    Nekem kormányom van amivel autós játékot játszok és természetesen sokkalta jobb érzetet ad úgy mint akár billentyűzetről vagy konzol kontrollerről.

    Az adott autós és repülős játékokhoz meg még komolyabb perifériák vannak PC-re amikkel köszönő viszonyban sincs a sima konzol kontrollerje.

    Az meg hogy, de "a konzollal lehet a kanapéban feküdve játszani", ahhoz meg gratulálni tudok aki úgy játszik és nem képes rendesen ülni egy székben anélkül, hogy görnyedne, az inkább tornázzon játék helyett.

    Nem mellesleg én is egy kanapéban ülök kipárnázva a lehető legkényelmesebben egérrel és billentyűzettel, és a zsinór gondot is megoldottam csak használtam amit úgy hívnak, hogy ész ami meg egyre kevesebb van az embereknek...

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák