Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    Jah, ez kb 12.500 forintot jelent, és kb én is erre számítottam.
    Mármint nem tudom mi az R, csak az arányokkal számoltam, hogy az új játékok ált. 10.000ért jönnek ki akkor a SC2 kb 12.500 lesz... Csak Wolvinak legyen igaza, hogy a másik két, "egyenértékű" kiegészítőért nem ezt fogják megint lehúzni rólunk...

  • FefeeX

    veterán

    válasz Sicilian #5 üzenetére

    Sajnos én is ettől tartok... De hacsak nem nyomnak ki valami plusz egységes, multiban is csak akkor használhatod ezeket ha megveszed a kieget, a régivel meg már alig játszanak dolgot, akkor szerintem csak az elsőt veszem meg...

    Azt sajnálom egyébként, hogy anno a SC-t nem vettem meg CE-ben, vagy legalább normál, nagy dobozos változatban, mert ugye bár amit vettem se mai darab, de akkor már csak az ilyen csúnya DVDtokos, occójátékféle volt belőle...

    Zsoccc: azért szerintem nem lesz ez olyan vészesen drága, ha jól emlékszem, annak idején a Total Annihilation is ennyiért kezdett... És azóta már vagy 100% volt az infláció kamatos kamattal... Mikor megláttam a duplát, azért felment a vérnyomásom :)

    A 19ezres CE már kicsit húzósabb dolog... De valszeg lesz az is 10ezer, mint a WoW WotLK CE kiadás után 1 évvel... Már ha lesz még belőle akkorra...

    Valami infó nincs véletlenül, mi lesz a CE boxban? :)

    [ Szerkesztve ]

  • FefeeX

    veterán

    válasz leviske #35 üzenetére

    Nos, kis magyarázat:
    Játék motorja, grafikája, fajok, stb változatlan (esetleges minimális változások, mint új egységek) -- hiába adnak hozzá több küldetést, az csak content, azaz kiegészítő elem, nem egy másik teljes játék.
    Valóban, ők úgy akarják eladni, mint külön játék, a fanatikusabb rajongók meg védik őket foggal körömmel. Azonban, hiába csinálják ugyanakkorára a kieget, attól az még nem lesz másik játék. (nagyjából ugyanaz a multija is, tehát a második résszel egy 80%-ban redundáns produktumot kapsz)
    De mondjuk nem újkeletű a dolog, csakhogy a Heroes sorozatnál legalább nem úgy adják el a kiegészítőket, hogy még téged néznek hülyének, hanem azt mondják, ennyi a kieg ára... (ami alapvetően a teljes játéknál is 8k volt meg a kiegnél is, csinálhatták volna 10-6 vagy 12-5-5ben is, de ők ezt választották)
    Ugyanúgy elég ott (ha nem kiegként adják ezt el, remélhetőleg itt is az lesz), hogy teljes értékű, játszható játékot kapsz a kiegben is (nem szükséges megvenned a játékot hogy játszhass a kieggel)

Új hozzászólás Aktív témák