Új hozzászólás Aktív témák

  • CSiMi_

    tag

    Először is nem azt mondom, hogy nem tetszik, csak a blizzardtól már többet vártam, és a grafkóban az nem tetszik, hogy megint ilyen elvont egy picit... Tehát Pl. a siege tank, nem kelti azt a robosztus hangulatot... Meg az a bazi nagy egygég... (hirtelen nem jut eszembe a neve...) hát az olyan mint egy elbaszott mangaszökevéy... A zerg néz ki jól, de ott sem realisztikus, mivel ha kritikus szemmel nézed, a légiegységek gyorsabban haladnak, mint ahogy a szárnyukkal verdesnek... Leginkább a guardian.
    Na meg nem tudom, miért követi a blizzard ezt grafikát a w3 óta tehát nem realisztikus, inkább rajzfilmes cuccot. PL a wow az olyan mintha gyurmafigurákkal tolnád. Ez egy picit realisztikusabb, de azért még visszaüt. A kiegyensúlyozást meg azért maggyából is meg lehetne oldani... PL kezdjük azzal, hogy Protoss, is és Zerg is tud bárhova egységet teleportálni, míg a terran nem. De, jó a változatosság, mégis nekem valahogy a Zerg tűnik kib@szott erősnek. Na a másik meg, hogy ezt az egész topicot nem értem, "Starcraft 2 - Protoss egységek videóbemutató" Minek??? Ott a youtube, meg társai... bárhova beírod, kiad vagy 1000et. Ráadásul, ha már nagyon nem bírod, halkan megjegyzem, de torrenten is fennvan!

    EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

Új hozzászólás Aktív témák