Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • XanD3R

    aktív tag

    válasz BalaNce87 #8 üzenetére

    Nem tudom milyen ujitasokat vartatok...
    Szerintem ha teljesen megvaltoztattak volna a dolgokat kevesbe lenne nepszeru. Az elso resz bevalt.
    Ezzel a 10 evvel is ugy dobaloztok mintha 10 eve azt mondtak volna, hogy holnap jon a Starcraft 2 :D
    Jo tenyleg huzzak mar jo ideje de akkor sem kellene igy kiakadni, tudjatok jol, hogy Blizzard azt szokta valaszolni a "Mikor jelenik mar meg?" kerdesekre, hogy "When it`s done"! vagyis amikor elkeszul. Amivel teljesen egyet ertek.
    Szerintem a Starcraft 2 is jo lesz es a Blizzardban sem csalodtunk meg akkorat (legalabbis en nem)

    Bar a Lan lehetoseget en is hianyolom es a 3 reszben valo kiadas ellen is lenne kivetnivalom de igy alakult. Azert szeretni fogom a jatekot :D

    (Bocsanat az ekezet nelkulisegert)

    @DBob: A Battle.net -et ne keverd a WoW havi dijas rendszerevel. A ketto teljesen kulonbozo dolog. A Battlenet egy teljesen ingyenes szolgaltatas ami a megvasarolt jatekod melle jar.

    @Tomcat: Altalaba szorakoznak az atvaltasokkal. Foleg nalunk. Kivancsi vagyok itthon mennyiert lehet majd megkapni :U

    [ Szerkesztve ]

  • XanD3R

    aktív tag

    válasz BalaNce87 #15 üzenetére

    Az ara a gyujtoi kiadasra vonatkozik a sima mezei valtozat 10k korul lesz gondolom.

    Az 1 tenyleg nagyon nepszeru meg, foleg koreaban de a masodik resz is eleg jo eselyekkel indul, mar most rengeteg versenyt rendeztek es nagyobb jatekosok is jatszanak vele. Szerintem egy ido utan at fognak allni.

    Ha megnezed a jatekot elsore tenyleg ugy tunhet, hogy keves dolgot valtoztattak de jo par replay es vod megnezese utan (sajnos nincs beta kulcsom) allithatom, hogy rengeteg dolog valtozott a jatekba es igy is nagyon bejon. Remelem sikerul eltalaniuk a mindenkinek megfelelo egyensulyt es jo jatek lesz. :)

Új hozzászólás Aktív témák