Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 64b0r

    aktív tag

    Hát ezzel az évenkénti bontással elveszítették az egyik leendő vevőjüket... :( Úgy gondoltam 12 ruppót megér a SC2, de 36-ot már nem adnék érte... :W
    Kár...
    Egyébként nekem van egy olyan gyanúm, hogy Blizzardék erősen gondolkodtak a fejlesztés közben, hogy hogyan lehetne a legtöbb pénzt kifacsarni a vevőkből, és mivel látták hogy az emberek utálják az online regisztrációt (HL2) meg a korlátozott telepítést (spore) kitalálták, hogy egy helyett háromszor adják el ugyanazt. Egyébként tényleg remek ötlet, Koreában úgyis mindenki megveszi majd, gondolom csak azt sajnálják blizzardék, hogy nincs annyi koreai mint kinai. :D
    Szóval ez szerintem egy előre megfontolt lépés volt, mert nem úgy ismerem őket, mint akik elkapkodnák a fejlesztést. Régóta tervezett akció ez.

    mod: @Fefeex: Tök egyetértek, amennyit nyernek az amerikaiakon, azt elbukják keleteurópában. Itt egyszerűen nem engedhetik meg maguknak ezt az emberek.

    [ Szerkesztve ]

    On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

  • 64b0r

    aktív tag

    Bocs a floodolásért, csak az "új"-at nyomtam "válasz" helyett....
    Mást nem tudok mondani. Kéremkaccsojjaki.

    [ Szerkesztve ]

    On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

  • 64b0r

    aktív tag

    válasz Morden24 #8 üzenetére

    Igazából csak savanyú a szőlő. :(((
    Egyébként szerintem ugyanazt mondtuk, csak te szabatosabban fogalmaztad meg, én is arra gondoltam, hogy itt "az Elba-Lajta vonaltól keletre" nem divat játékot venni, még nincs olyan szintű fogyasztói társadalom, mint odaát.
    És igen, azt is tudom, hogy nem minden játék kerül 12k-ba, de én azért emlékszem rá, hogy a WC3 illetve a WC3-FT is több mint egy évig tanyázott a 11990-es ársávban :) Sőt, később, amire kijött a WoW, addigra a kettőt együtt adták ennyiért. Szóval én azért le merném fogadni, hogy Blizzardék most is ekörül fogják belőni az árakat. (ha akarod köthetünk fogadást a különbözet értékében :D)
    Én már qrvára várom a játékot (a diablo3-at meg pláne), és csak azért sír a szám, mert többet fognak kivenni a zsebemből, mint amennyire eddig készültem... :(

    On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

Új hozzászólás Aktív témák