Új hozzászólás Aktív témák

  • LucifeI2

    őstag

    válasz Viktor77 #83 üzenetére

    Az kezdő terület egy külön bolygó volt, aztán sok szenvedés utána össze vissza mentem valami hajókon és utána átmentem egy másik bolygóra eddig ennyit fedeztem fel. Szóval ha erre gondolsz akkor instanceolt. Még egy dolog amit észrevettem, hogy ezen kívül még egy egy területnek is van 2-3 ugyan olyan verziója amire át tudsz menni, hogy kevesebb legyen a lag gondolom. Tehát úgy képzeld el mintha lenne 4 Hellfire Peninsula és átmész másikra ha nagy a lag, ami szerintem marhaság, mert ezzel open world PvP már megölve.

    A játékról amúgy a véleményem, hogy marha sokáig tart fejlődni és egy idő után az, hogy minden questnél 2-3 percig magyaráznak az NPC-k az nagyon irritáló. Úgy képzeld el, mintha meg kéne ölni 10 disznót de mellé még van egy 2 perces monológ amikor felveszed meg amikor leadod. Ez nagyon tetszett az elején nekem, de most már kezd unalmas lenni, pedig csak 13as vagyok 3 nap alatt és 50 a max. szint. Eddig a játékidőm 70%-a gyaloglás és beszélgetés NPC-kel. Limitálni kellett volna, hogy nem minden questnél van monológ hanem csak egy részénél.

Új hozzászólás Aktív témák