Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz Xaels #1 üzenetére

    A történetben ennyi van.
    A kategória többi játékával bőven versenyben van. Tomb R. is lehet mondani....
    De a sztori mellett van még a felfedezés, és tartalmak...pláne ha legnehezebben megy az ember, ami egy másik élmény.

    Lehet beleölni sok sok órát.
    Aztán ha nem használunk ki mindent, akkor lehet rá mondani hogy rövid, egyéb esetben nem az.

    Mindenkinek jó lenne, ha több planéta meg több karakter stb..lenne, mindenből több.
    Persze.
    Csak bilibe lóg a kezünk, mert ez nem az a játékstílus. Nem ez a realitás.

    Igen, a főhős tanul, visszaemlékezik és újra összekapcsolódik teljes mértékben az erővel.Egyebek.
    Nem egy kész Jedi Knight.

    A játék térképei sztm jól használhatóak, van benne több funkció is.
    Az már más kérdés, ki mennyire boldogul el vele.

    Az áramos pálcával felszereltekkel azért kell megszenvedni, mert ők direktbe erre van kiképezve.
    Utána kell járni.
    Meg aztán az sem lenne buli, ha az egész játékot egy suhintással le lehetne bonyolítani.

    Az ügyességi és fejtörő elemek is el lettek találva a nagy közönség szerint. Sokan inkább keveslik is a puzzle elemeket.
    Mászkálni sokat kell, nem lehet "teleportálva utazni....de ez direktben van így. A játék felépítése miatt.

    Biztos is, hogy lehetne több tartalom, sokkal hosszabb játék. Én is örülnék neki, de ez egyéni dolgok. Ahogy a tetszik nem tetszik dolgok is. Ettől nem lesz kevesebb a program.

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

  • #00137984

    törölt tag

    válasz Xaels #1 üzenetére

    Olvastam a SW JFO bemutatódat, és az szerintem is jobban sikerült...
    Nem is értem minek ennyi cikket pazarolni már erre az egy játékra. :)

    [ Szerkesztve ]

  • gabber01

    addikt

    válasz Xaels #1 üzenetére

    Ne haragudj, de a te bemutatód alapján az a benyomásom, hogy te elfogult lehettél a játékkal kapcsolatban. Ha valaki objektíven tudja értékelni a játékot, akkor látnia kell, hogy bizony rengeteg sebből vérzik, és jelentősen elmarad a várakozásoktól, elvárásoktól (persze kinek, mik az igényei). Ahol a Force Unleashedek jelentik az etalont és kontrának csak grafikai és teljesítménybeli problémákat említenek, ott azért valami nem kerek.

    A grafika és hangok amúgy rendben vannak, de minden más téren borzalmasan közepes, rengeteg kihagyott lehetőséggel. Ez az aktuális bemutató szerintem jóval reálisabb képet fest, szerintem is egy maximum erős közepes alkotásról beszélhetünk a JFO tekintetében, messze elmarad egy JK2: Jedi Outcast vagy Kotor 1/2-től.

    Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

  • myckey

    veterán

    válasz Xaels #28 üzenetére

    A játékmenet is több dologból tevődik össze. ( amit innen onnan összeszedtek, de ha jól megy, mi baj lehet belőle... )

    A Harcok során pedig érdemes elolvasni az infokat, amiket beszed az ember a Droid segítségével.
    Az talán segíthet.
    Az erőt sem lehet végtelenségig használni, de bekapott találatnál "kómába" is eshetünk :D
    Persze el is lehet rakni a fénykardot, lehet menni erőhasználattal. De raktak bele közelharci elemeket is.
    Támadást sem lehet megállítani, amit elindítottál....az úgy lesz. Vagy jól jársz, vagy benézted.
    A "képesség fa" pedig az egészre rátesz. Általa jártasabbak lehetünk a kardforgatásban, az erőhasználat is javul, meg fizikális téren is fejlődhetünk, de ezt a secretekkel is lehet erősíteni.
    A többfajta támadás, akár könnyű vagy erős csapás stb.....

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

  • myckey

    veterán

    válasz Xaels #28 üzenetére

    Egyébként a fénykardnak a részletessége sem volt még ilyen szinten.
    Több alkotóból lehet felépíteni.
    De persze stat az nincs hozzá...ez nem az a játékstílus.
    Illetve ott van a Split saber is. harmadik variációnak.
    Vagy a felfedezés során begyűjthető tartalmak, ez is elég sokszínű. Chests -Secrets ( amiből 3 is van, és karakterhez ad ) Echo -Plants -Encrypted logs-Scans. Sok anyag, ha érdekli az embert a világ. Meg attól független dolgok is.

    A karakter is kap Erőt, Képességet ...ezekben való jártasságot ( előbb írtam már ) , Secret által is kap dolgokat.

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

  • Raggie

    őstag

    válasz Xaels #42 üzenetére

    Ezt viszont nem is állítottam.
    Arra céloztam a hozzászólásomban, hogy mindegy melyik műfaj szerint értékeljük egyik szerint sem kiemelkedő.

    Clint Eastwood FTW

Új hozzászólás Aktív témák