Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz tuki2200 #16 üzenetére

    Ezt most a hozzászólásom melyik részére reagálod? Ha a tartalmi vonatkozásokra, akkor rendben van, én is ezt mondtam, az alapjáték borzasztóan nagy nulla.

    Ha a profizmusra, akkor nem értek egyet. Az új Battlefront egy technikai értelemben sokkal kiforrottabb játék.

  • #85552128

    törölt tag

    válasz tuki2200 #16 üzenetére

    Ezzel a listával csak az a baj, hogy bármilyen más mai (agyonmagasztalt) cím is belefulladna ha ehhez hasonló elvárásoknak kéne megfelelni :U Ráadásul pont úgy van összeválogatva, hogy az egyik játék pozitívumait kiemeli, de a másikét egyáltalán nem. Gyanítom, hogy jóval a játék megjelenése előtt készült mert jó pár adat hibás vagy pontatlan.

    A Battlefront 2, 1 évvel az előző rész után jelent meg és részben pont azért lett ilyen nagy, mert az előző játék cuccait is belerakták, tehát ha már ahhoz hasonlítják akkor lehet a következőt kéne megvárni mert ezt a szintet akkoriban is két játékkal sikerült megvalósítani.

    Campaign - persze ha azt kampánynak nevezhetjük, akkor "pipa" - olyan inkább ne is legyen...
    8 maps ? Nem igazán, az alapjátékban az ingyenes frissítésekkel 7 nagy és 11 kis térkép van ami önálló térképnek tekinthető.
    Az, hogy bolygókból csak 4 vagy hány van mostanra hát istenem, a térképeken játszol nem a bolygókon, ilyen alapon akkor a BF1/4-ben akkor csak 1 bolygó van a Battlefront meg 4-el indult :))
    Az egyes játékmódokhoz pedig mindegyik térképen van kisebb módosítás.

    Nem hibátlan a játék, de ellehet vele szórakozni. A legnagyobb probléma szerintem az volt, hogy túl hamar adták ki - valószínűleg a film miatt - amit viszont ingyenes frissítésekkel némileg pótoltak pár hónapon belül.

    A legnagyobb gond ezzel a játékkal is a DLC-s rendszer kialakítása, ami megosztja a játékosbázist.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák