Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stanmart

    csendes tag

    Igen, van Star Trek FPS, pl. az Elite Force 1 és 2 (inkább az 1-et ajánlom). Jó még a DS9: The Fallen is, bár az TPS. Mondjuk egyik se mai darab... :D - szerk.: Borg76 megelőzött

    A leírás nagyon jó, örülök, hogy egy hozzáértő szemszögéből olvashattuk a dolgokat. A játékról annyit, hogy én is Trek-fan vagyok, viszont az alapján, amit hallottam róla, még arra se éreztem késztetést, hogy a betát kipróbáljam. Az eredeti koncepció nagyon tetszett, ez viszont - ahogy már sokan mondták előttem - a leírások alapján egy WoW ST ruhában. Persze nem szeretnék ítéletet mondani róla úgy, hogy nem próbáltam, de szerintem ilyen havidíjért nem is fogom. Nem látok benne semmi ST-szellemiséget a designon kívül. :( Ha az lenne, aminek indult...

    Viszont van egy projekt, ami nagyon ígéretesnek tűnik. Egy nem-hivatalos Bridge Commander (a kedvenc ST játékom) folytatásról van szó, amit egy lelkes csapat fejleszt saját enginnel, és teljesen ingyenes lesz. De nem kell megijedni, ennek ellenére a minőség a képek és leíarások alapján simán megüti egy bolti játék szintjét. Bridge Commander-szerű játék, csak sokkal több lehetőséggel, modern engine-nel, bejárható hajókkal, ingyen. Mi mást kívánhat egy Trek-rajongó? :) Megjelenési időt sajnos még nem tudunk, annyit mondtak, hogy a foci VB előtt még beta se várható. De hát jó munkához idő kell, mint tudjuk... :)

    Ha valakit érdekel, látogassa meg a weboldalukat. Amúgy bocs az offért.

    [ Szerkesztve ]

    /To boldly go where no comment has gone before./

Új hozzászólás Aktív témák