Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz Meglivorn #9 üzenetére

    Nem vitatom amit mondasz, mert valószínűleg sűrűbben tudtál vele játszani nálam. Nekem nem volt rá túl sok időm és így nem jutottam el odáig, hogy untam volna. Elvoltam abban az 1-2órácskában amíg odaülhettem mellé. "Azon kívül, hogy egy trek-rajongót megbizserget egy "saját" csillaghajó látványa, és némi csetepaté a klingonokkal, a játék úgy érzem, nem ajánl, nem ad semmit." - Én is hasonlókép értettem azt, hogy annak aki nem fanatikus ez nem több más MMO-nál, egyelőre ez sajnos teljesen így van játékmenetileg, de majd meglátjuk mik lesznek még itt

    Aion-al én is hasonlóképp voltam, de havidíjra már nem áldozok/nem tudok áldozni a leírt okok miatt ezért játszom Infinity szerveren. Csak a Trek a sci-fi miatt is nagyon megfogott meg mert ST és ezen nőttem fel. Amúgy nagyon szeretem a sci-fit és minden álmom teljesülne ha jönne Bioware minőségben egy posztapokaliptikus ShadowRun vagy CyberPunk RPG / MMORPG ezekhez minél hűbb köntösben

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • laforge

    csendes tag

    válasz Meglivorn #9 üzenetére

    Sajnos osztom egészében Meglivorn véleményét.
    Mint trekker nekem is lapos a game. Most is itt figyel a gépen a béta, de nincs már kedvem x hajót szétlőni meg összegyűjteni x tárgyat.
    De szerintem nekünk nem is a STO-val van gondunk, hanem úgy általában az MMO rendszerével. Halálunalmas és repetitív.

Új hozzászólás Aktív témák