Új hozzászólás Aktív témák

  • remington2

    senior tag

    válasz Wolverine #9 üzenetére

    Csak megjegyzés volt, lényegében a hozzászólás végére jutott eszembe, hogy annyira nem is létezik már az a bizonyos transwarp "korlát", amely határok közé kényszeríti a Trek univerzumot. Régen nem merték megcsinálni, mert mindent felborított volna, de az alfa-béta-delta-gamma kvadránsos kalandok óta azért már ismerik a galaxis ezen részeit is. . . egy ilyen kísérlettel akár össze is kapcsolhatnák a különböző részeket. Indulhatna egy transwarp Enterprise (G?), bár ki tudja, lenne-e ereje egy ilyen, TNG érára emlékeztető epizodikus sorozatnak . . .

    // Valahol megértem a romulánokkal történő játszadozást is. A domínium háború után a "szövetségesek" esetében nem lenne komoly eljátszani az "egymásnak ugrottak" szituációt, a régi, TOS időkre emlékeztető ellenségeskedések kiújítása egy Domínium árnyékában (amely továbbra is létezik, még ha megverték is 1 háborúban) szerintem zsákutca lenne (és újramelegített káposzta, amit én nem szeretek), az egymásra borulásban nincs történet, háború, politika, aztán ott van a Delta kvadráns meg a vasedények . . . az Alfa kvandráns már nem a régi. Indulni kellene valamerre 15-ös fokozattal.

    szerk: persze mindez csak saját agymenés, fan-fiction. De jó lenne tudni, vajon ténylegesen hová akarnak indulni a franchise-al, mert ezek az éves összegzések és felvezetések a játékhoz érdekesek, csak hát valamit sorozatban is kellene mesélni. Illetve, vajon belevágnak egy reimagined TOS-ba?

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Új hozzászólás Aktív témák