Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balcsy

    aktív tag

    válasz fatallerror #6 üzenetére

    Istenem. Külön élmény volt halhatni az ő hangját! A kettő szinte együtt járt. Egyébként nem vagyok elragadtatott. Semmi lopakodás. Sam elfutott a csávó mögött kb 8 méterre át a pocsolyán erre még csak egy Warning-ot sem kap. Változatos helyszínként megkapjuk közel keletet (HURRÁ :O ) Az animációk szinte ugyan azok mint Conviction-be, gondolok itt a sétálásra, futásra, guggolásra. Mark & Execute sem sokat változott, bár azért kicsit tovább gondolták. A mászás meg teljesen kiakasztott.
    Ubisoft össze gyúrja a sikerjátékait és csinál belőle egyet,erre pont Splinter Cell-nek nevezik el. Lehetett volna Assasins Creed is.
    Egyébként nem lenne nagy baj csak mondom nem Splinter Cell néven kéne eladni :\ Lehet hogy csak nekem nem tetszik így nagy fan ként. Már a Conviction is kicsit megijesztett a pörgős játékmenet révén de ez áhh! Nehezen fogok ezzel megbarátkozni!

    ui:Az a baj Ubiékkal hogy nem bírnak egyszerre két játékra odafigyelni. Ez volt az új AC-nál és a Call of Juarez The Carternél is.

    Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

Új hozzászólás Aktív témák