Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rep3at

    őstag

    válasz Lami66 #27 üzenetére

    Sajnos az a szomorú hogy az emberek átveréséből jobban meg lehet élni mint tisztességes munkából. Ez ilyen..

    Forward thinking. كرر

  • rep3at

    őstag

    Tök furcsa hogy valamelyik nagyobb gyártó nem csap le erre a kis méret dologra, tele vannak a fórumok az effélére vágyakozó emberekkel, óriási piaci rés..

    Jó, mit szólok vele, nekem egy 6.7es van ;]

    Forward thinking. كرر

  • rep3at

    őstag

    válasz helixP #51 üzenetére

    Biztos megvannak a piaci elemzőik akik megmondják a tutit de nekem azért furcsa mert sok ember van a környezetemben is (jellemzően a 30, 40+ korosztályból) akik szeretnének ilyet. Mondjuk tegyük hozzá hogy abban a korban "nőttek fel" ahol a minél kisebb telefon volt a menő, lehet hogy ez is hozzátesz a dologhoz.

    Nekem a 6.7 produktivitás szempontjából "kell", rajzolni még ezen is kicsit kényelmetlen (bár nem lehetetlen), a fotók nézegetése is sokkal kellemesebb így (sok családtagom nem lát közelre, ezt azért meglátják), videózni is jóval kényelmesebb (itt már van értelme a lebegőablakos megoldásnak, olyan videókra gondolok mint pl. Öt, Fókuszcsoport, Puzsér videók ahol nem kell a képre folyamatosan figyelni). Hosszú távon kézben tartani persze nem kellemes de valamit valamiért. Az akkuról nem is beszéltem..

    Forward thinking. كرر

  • rep3at

    őstag

    Bár válasz akart lenni de inkább reakció lesz.

    A "menőség" igenis szempont egy nem elhanyagolható társadalmi rétegben (nem kultúrkörökre gondolok), sajnos vagy nem, ez van. Jelenleg minél nagyobb valami annál jobb, fiatalabbak körében legalábbis. Sokat vannak mozgásban és ha más nem a telefon kéznél van. Meg hát amíg megy az online óra mellette lehet játszogatni pl.

    Filmezésre pl. én sem telefont használok, addig tartogatni kellemetlen, egy tíz perces videóra (szünetekkel többre) jó, játszani is kényelmesebb, persze sokan a telefont telefonálásra használják (ezért is téves a mai tepsiknél a telefon elnevezés, én inkább multimédiás eszköznek hívnám).

    Kicsit érzem a hozzászólásokban a ,,régen minden jobb volt" hozzáállást (akinek nem inge természetesen ne vegye magára), ezzel nem tudok egyetérteni semmilyen helyzetben, ezzel a hozzáállással még lovasszekérrel járhatnánk meg boszorkányokat égethetnénk, hogy pl. a semmire sem jó katonaságot ne is említsük.

    Az Xperia mini sorozat simán visszatérhetne, talán ismét feltenné a Sonyt a telekommunikáció térképére, régen az egyik legjobban kedvelt gyártónak számított, én a mai napig nagy rajongójuk vagyok, elsősorban a kissé indusztriális formatervük tetszik.

    A véleményem végső soron az hogy előbb-utóbb az egyik nagy gyártó is meg fogja lépni, talán az LG-t lehetne említeni, elég kicsi és újító hozzá. A kicsi relatív, a mobilos üzletágra gondolok.

    Forward thinking. كرر

Új hozzászólás Aktív témák