Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wajk

    addikt

    válasz amator2 #2200 üzenetére

    amiket írtam azok egyszerű appok, egyik sem rendszer app, ami a jó benne hogy azokat nem is tudod letiltani ;) Ha jók az infóim a .105-ös ROMba (én ezzel kaptam a készüléket) került be pár módosítás az appokat illetően, kikerült pár ikon a launcherbe is ami feltűnhetett, mindez azért, mert azok az appok a rendszer app helyett uninstallható appok lettek, hogy akinek nem kell az leszedhesse...

    Amiket írtam azoknak már a nevében is tisztán lejön, hogy nem rendszer appok, de el kell ismerjem azért pár éve módosítok már ROMokat így azért van egy kis gyakorlat is ;) szóval amiket említettem azokat büntetlenül letilthatod :K

    (#2213) Lasy: nem értem ez miért olyan elképzelhetetlen, amúgy a nyomás szenzor elméletileg a barometer-t jelenti. De a lényeg az, hogy ha nyitott ajtókkal teszteled akkor nem emelkedik a nyomás érték, ha becsukod akkor pedig igen, mert akkor a nyomásra nem szökik ki a levegő.

    Szerintem ez egy egyszerű és nagyszerű dolog. Nincs ebben semmi varázslat.

    (#2220) Lasy: azért is érhető el az a teszt ahol, a "Szervíz" menüben ;) véleményem szerint első körben a szervíz ezt csekkolja ha beázással beviszi valaki a készülékét.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Új hozzászólás Aktív témák