Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozek

    nagyúr

    válasz flash- #135 üzenetére

    "általában jóval nagyobbak mint a kijelző, és általában fizikai gombsor sincs"

    Valakinek meg pont ez jön be. Én nem szeretem az olyan mobilokat, amiket óvatosan kell megfogni használat közben, nehogy véletlenül rányomjak valamire a kijelzőn. A fizikai gombok meg a zsebben könnyen megnyomódnak és önálló életre kel a telefon.

    "több széria kijelzője(pl z1 compact) egyszerűen csak berobban a zsebben"

    Van egy Z1C-m is, köszöni szépen, jól van. Múltkor 1 órán át ázott a szakadó esőben, de azóta is működik. Egyébként a topikjában se nagyon olvastam "berobbanó kijelző"-ről, szóval valótlanságot ne állítsunk.

    "túlárazott gépek"

    Még mindig olcsóbbak, mint a Samsung csúcsmodellek, vagy az Apple termékei.

    "többi androidnak is ott az energiatakarékos módok, programok bezárása stb."

    Aha, pont a Huawei esetében olvasok olyanokról, hogy még azokat a programokat is bezárja, amik a kivételek listáján vannak. Ez aztán a tökéletes energiatakarékos mód.

    [ Szerkesztve ]

  • #96302336

    törölt tag

    válasz flash- #135 üzenetére

    Életszerű, hogy folyamatosan a víz alatt telefonálok.... ;]
    Az álláspont teljesen vállalható. Ugyanis nem víz alatti készülékről van szó, hanem egy vízálló készülékről, ami nem károsodik, ha beleesik véletlenül a vízbe.
    Pont ezért nem vízálló hivatalosan az X Compact, csak a japán változat. Pedig a GSM frekin kívül semmi különbség nincs a két változat között. Csak tudod az USA és az EU egyes részein szeretnek ezzel visszaélni, és ezt unta meg a gyártó. De ugyanez elhangzik pepitában az összes vízálló telefonnál az apró betűs résznél.
    Berobban a Z1C kijelző. Szerintem eltévedtél, olyan soha sem volt, csak a Note robbant. Ezt szeretem, mikor szajkóznak valamit, amit hallottak attól, aki látta azt, akinek a haverja mondta... :C

Új hozzászólás Aktív témák