Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    Kifejezetten jó képek? Fényes nappal olyan erős a zajszűrés hogy ihaj. Szokásos sony. Nevetséges hogy ugyanaz a gyár amelyik nex/alpha szériát gyártja ilyet tud a telefonjaiban. Nem fér a fejembe.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • fattyu

    veterán

    válasz janeszgol #66 üzenetére

    jo hardver hát ő szerrintem szódával elmegy, jo ar (eddig ez nem mindig teljesult) 90 ezért jó ár?, friss OS ok, patent kijelzo 720p mint patent?. Ez az irany jo. na igen. sony az uj htc. drágán szart.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • fattyu

    veterán

    válasz unravel #158 üzenetére

    fotózom/tam. Aktívan. céleszközzel.

    Ami szar az szar. Nem érdekel miből esett ki. nem csak leírtam szar hanem leírtam hogy lyézusom mi ez a mosoda nappali fénynél is.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • fattyu

    veterán

    válasz Williamgrant #178 üzenetére

    nem fényképezőgéphez képest szar az ÖSSZES sony képe hanem minden más mobilhoz képest.

    A céges 2016 a3am körberöhögi mindent. ( pedig mint telefont utálom. ) A céges samu s5öm megfullad a röhögéstől...

    Mondom ezt úgy hogy Szeretem a sony-t. Sony a tv-m. sony a sztereó erősítőm. sony a fényképezőgépem.

    sony z3cm volt amibe SZERELMES voltam addig amíg egy szép napon zsebre nem raktam combzsebbe a sértetlen karcmentes telefont majd 5 perccel később elő nem vettem a zsebemből keresztbe repedt kijelzővel úgy hogy SEMMI nem ért hozzá/hozzám a kettő között. Na azóta nem akarok sony telefont.

    de mindettől tök független hogy a sony bármennyire is kibaszott császár a szenzrortechnológiában ( lásd 4 - éves nexek még ma is igen pengének számítanak )

    SZERINTEM

    direkt elkúrják szándékosan a saját telefonjaik fényképező részét. hogy a tökömbe lehet már hogy hót ugyanaz a szenzor egy másik márkájú telefonban szárnyal a sonyban meg okádék.

    hogy ez azért van e hogy a saját fényképezőgép piacukat ne öljék azzal hogy a telefonjaik kiváltják azt, vagy megállapodás a többi vevővel fogalmam sincs. lehet simán nettó képzelgés is a két fenti gondolatom.

    ettől még az sajnos tény marad hogy én mint sony SZERETŐ ember akinek megfordult már sok telefon és fényképezőgép a kezében azt kell mondjam hogy a sonynak kb úgy védjegye a trágya kamera mint htcnek az ócska hardver mellé iszonyat vastagon fogó árcédula.

    ez egy vélemény. nem kell vele egyet érteni. ettől még a sony telefonokkal készült képektől kifordul a gálám és a facebookra jó lesz szintet sem ütik meg nekem addig ezt van pár telefon ami nem váltja ki. egész sok márkából. Sony egy se.

    sajnálom.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák