Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz erer1000 #120 üzenetére

    Szerettem a w200-at.
    Nekem is csak szúszással voltak meg és csak használtan a Touchok (kivéve 4G). Amit megbántam, az a 3gs megvétele volt. A Touch 4G után elég gagyinak tűnt. El is adtam hamar (ekkor visszatértem a w200-ra, hiszen a Touch-csal nem lehetett telefonálni). Aztán jött a Lumia 610, amit szintén imádtam. Az öcsémtől vettem meg. Aztán volt egy baklövésem, az Alcatel Pop C3. A telefon elment, használható volt. Csak boltban vettem meg 35 ezerért és fél év után jóval olcsóbban tudtam csak eladni. Akkor pattanhatott el bennem valami, mert azóta nagyon ritkán veszek boltban telefont. Sokkal olcsóbb használtan.

    Én azt mondom, hogy a legjobb minőség, ami valaha a kezemben volt (akár az enyém volt, akár nem és csak megnéztem), az az iPod Touch 4G volt. Az minőség volt. Prémium. (Igaz a hátlap karcolódott, mint fene, még tokban is!) 65 ezerért vettem Edigitalban, az áfát visszaigényeltem, így negyven párezerből kijött (2011 őszén) és 2013 nyarán adtam el 26 ezerért postával. Erre azt mondom korrekt volt. Ráadásul szinte minden nap használtam.

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák