Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heidrich

    senior tag

    válasz sutszi #6320 üzenetére

    hat nekem azert az a 35-40 az az alap ami kell is. tehetnék még fel de igy állandóan merül valamitől ez a kisokos... tudom tudom én vagyok a buta biztos :D

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

  • chab7

    addikt

    válasz sutszi #6320 üzenetére

    Persze, én használom is, azokat nem szoktam visszatenni amit csak kipróbálok. Akkor lehetne 500 is. Azért ennyi mert elég sokrétűen használom a telefont, kezdve a szokásos alap appoktól ami mindenkinek fent van (40-50) egész a speciálisakig, pl műholdvevő box távvezérlés, laptopra amarok és vlc távvezérlés, különböző határozók kiránduláshoz (gomba,növény,ásvány...) ugyanúgy külön autós navi (3betűs) és túra navi (navitel), szeretem a csillagászatot, van ahhoz is pár app fent,árfolyamváltó, menetrendek busz,vonat,repülő (mert sokat utazom - utóbbi a húgomék hazaérkezésekor kell)...
    és így tovább. Minden feladatra max 2 van de inkább csak egy, a legjobbnak talált.
    Szerintem én így igazán sokféle feladatra hasznosítom az okostelefont. És még így is tuti van olyan dolog amit én nem használok, de más igen. Pl láttam minap valaki focieredményes és sportfogadós appot ajánlott.

    Nálam az okostelefon nem ér véget ott, hogy beszéd,sms,mail,social. (Pl facebookot használom legkevesebbet :)) )

    Na meg van most fent játék is ami nem szokott, az is kb 15 féle hogy ha unatkozom valahol várakozás közben elüssem az időt. Egy-két komolyabb, meg az alapok, passziánsz, logikai tologatós, gyümölcsös... stb

    És most felraktam a JBXSpRoM 2.0 romot kipróbálásra. Egész jó, bár még csak most kezdem belakni.

    (#6323) locaLpatrioT: Persze hogy nem tudod mert nem tudod mi mindenre lehet használni. Úgy látszik nálad megáll a használat az általános téren. Ami nem baj, csak nem kell azt hinni hog yaki több mindenre használja az ugyanazt amit te használsz teszi fel 5 másik verzióban ;)

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Új hozzászólás Aktív témák