Új hozzászólás Aktív témák

  • Permet Elek

    senior tag

    válasz hallador #840 üzenetére

    Nem csináljuk. Örülök, hogy érted a működési elvet, de a többit nem. Több cellás az akku. Így szottul kiba nem elégedett a dolgokkal. Ha épp csak egy cellát zsibbasztasz folyamatosan az nem jó főleg egy új akkunál. . És sajnos tény, hogy kell neki pár töltés, mire észbekap az összes anódon és katódon döglődő, hogy akkor mozogni is kéne- jobbról-barra és visszas is. A 4% pont jó. Mert ahogy mindketten megbeszéltük, lemeriteni teljesen nem kéne. Csak ha nincs más választás. De ahogy írod, már az elektronika nem engedi. Bár van rá példa, hogy egyeseknek sikerül.

    Úgyhogy inkább csináld normálisan, és hamarabb éri el a 100%-ot. Vagy ahogy jólesik. És akkor később. Ennyi a lényeg. :R :R

    Gyárilag be van állítva?? Ja, valaki nagyitó alatt pakolgatta egyesével rajta az atomokat. És akkor nem kéne neki 3-4 teljes ciklus mire észbe kap. :R :R

    Remélem mindenki érti amit írtam. Aztán ha nem hiszi el,k ez van. Én sehol nem hasonlítottam az 1000-éves akkukhoz. De sajnos célszerü normálisan használni az elején. Aztán ha túléled azt a pár napot, töltheted össze vissza. :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák